OSIAN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Osian je zhruba rok a fousek starý pejsek, kterého jsme přijali poté, co byl zachráněný z osady na Slovensku, poté adoptovaný a vzápětí zase nechtěný. Tolik změn pro tak mladého pejska..

Osian, u nás řečený Ouško - Ouši vypadá jako menší kříženec labradora a špice. Aktuálně má akorátní podkolenní velikost, váha cca dvanáct kilo.

Ouško si ve svém minulém životě zřejmě nezažil moc dobrého. Stále je mírně bázlivý, ale velmi rychle si zvyká na pohlazení. Tak moc po lidské lásce touží, že se o ni pak nechce dělit. Je tedy potřeba, aby mu nový páneček dal dost času a zároveň, aby mu ukázal, že lásky a pohlazení je na světě dost pro všechny. Pak v něm získáte dokonalého společníka, který vás bude s nadšeným vrtěním ocásku provázet na všech procházkách.

Pro Ouška nehledáme rodinu, kde jsou děti do cca patnácti let. Prosíme - respektujte naše rozhodnutí. Je to pro jeho dobro.

Aktuálně je zvyklý žít vevnitř v domě a hledáme pro něj výhradně bydlení se svým páneček v bytě či vevnitř v domku. Vhodnější by bylo klidnější město, než velkoměsto se všemi ruchy, auty, davy lidí, apod.

Vzhledem k jeho povaze je NEZBYTNĚ NUTNÉ, aby za ním nový páneček přijel na minimálně jednu až dvě seznamovací návštěvy. Prosím pokud toto nehodláte pro Ouška udělat, nepište nám a nesnažte se smlouvat ze stanovených podmínek.

Na adopci Ouška nijak nespěcháme a budoucí majitele budeme velmi pečlivě vybírat.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a již také kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.