Kevin - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Border teriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce.

Kevin je cca rok a půl starý kříženec teriéra s překrásnýma očima. Váží 11 kilo a je vysoký zhruba pod kolena. 

Než se Kevin dostal k nám, tak žil napůl potulným životem a rostl jak dříví v lese. I přes to, že po něm nikdo nikdy nic pořádně nechtěj, je to velmi vnímavý klučík. Rozhodně má správnou teriéří povahu a tak je potřeba, aby byl nový páneček spíše autoritativní typ. Ideálně se zkušenostmi se sportovně založenými teriéry.

Pokud Kevu dokážete správně motivovat a zároveň být důsledný, je to pes, který vám splní všechny povely a pokyny. Navíc je Kevin vcelku soutěživý typ a tak by se dost možná rád realizoval v canicrossu či podobných aktivitách. Keva se s námi pravidelně zúčastňuje nejrůznějších výletů. Umí cestovat v autě (v přepravce) a nastupuje do něj rád. Venku poslechne na základní povely, ale když vidí zvěř, trochu mu cukají nožičky. :-)

Kevin je absolutně čistotný a zvyklý žít v bytě. Vztah k dětem bohužel nevíme, ale u těch odrostlejších nepředpokládáme problém. Úplně bychom to neviděli na přátelství s různou domácí havětí. Přecejen je to teriér. S fenečkami vychází bez problémů. S psími kluky pod dohledem také, ale je to ještě mladý kohoutek a tak je potřeba na tom pracovat.

Kevin odejde do adopce kompletně očkovaný, odčervený, ošetřený proti blechám a klíšťatům, čipovaný s vlastním petpasem a již také úspěšně kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.