Waragi

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce. 

 

Waragi řečený Wari je zhruba tři roky starý raslíček. K nám přijel ještě s bráchou Vinjakem, který je taktéž k adopci. Kluci hledají každý svůj vlastní domov. 

 

Historie Wariho je úplně neznámá. Byl na podzim 2023 nalezen v lese a i přes intenzivní hledání původního majitele se k němu nikdo nepřihlásil. Takže nemáme bohužel o jeho minulosti ani ponětí. Určitě víme, že nebyl týraný, ale asi ani moc k něčemu vedený. Je to takový hodný a milý samorost. 

 

Wari je doma absolutně čistotný. Je poslušný, venku chodí pěkně na vodítku. Je velmi milý k lidem a opatrně si bere z ruky pamlsky. Od nového pánečka očekává dostatek pohybu a zábavy. V nové rodině by určitě uvítal (kastrovanou) psí kamarádku. Vztah k jiným zvířátkům netušíme. 

 

Odrostlé děti bychom neviděli jako problém. K těm malým čistě z preventivních důvodu radši nedoporučujeme. 

 

Wari odejde do adopce kompletně očkovaný, odčervený, ošetřený proti blechám a klíšťatům, čipovaný s vlastním petpasem a kastrovaný.

 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.