Frida - Amazing Sweet Girl - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Nádherné odrostlé štěně hledá domov u aktivních lidí, kteří ji budou milovat a věnoat se jí. Frida má odhadem 8-9 měsíců a 20 kilo. Nachází se v péči azylu Tail Story nedaleko Kroměříže.

Frida je úžasná psí slečna, majestátní a milující, ráda běhá a dovádí, přitom to ale není žádný extra blázen, se kterým byste museli strávit x hodin denně v pohybu. Za jakoukoli aktivitu bude víc než ráda, určitě pro ni hledáme aktivně založeného člověka. Nicméně pokud se Vám některý den nebude chtít jít běhat nebo vyrazit na dlouho procházku, Frida určitě nepohrdne ani odpočinkem v pohodlí svého pelíšku a Vaší blízkosti.

Frida je velmi vděčný pes, který se teprve rozkoukává v novém světě, ten dosavadní totiž za moc nestál. Jeví se stále jako štěně, i když svou velikostí může vzbuzovat respekt. Je to milá něžná fenka, která miluje lidi, pohyb, přírodu. Určitě nepohrne dalším psím kamarádem. Hodí se ideálně do rodinného domu se zahradou, nutností je pelíšek uvnitř domu. Do bytu pouze pokud jí dokážete zajistit dostatek pohybu a zábavy.

Pokud si myslíte, že jste pro Fridu ta pravá rodina, určitě se jí ozvěte, ať nemusí dlouho čekat.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Frida půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.500 Kč. V případě zájmu o Fridu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.