Meddie - Sweet Melody of Your Heart - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Bystrá, něžná, jemná a zvídavá princezna hledá svoji rodinu, která jí trpělivě a s láskou představí velký svět, který si pak Meddie bude moct po jejich boku užívat plnými doušky. V současné době má Meddie odhadem 2 a půl měsíce a 5 kilo, v dospělosti odhadujeme střední vzrůst s hmotností do 15kg. Meddie se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Meddie je úžásná psí holčička, zpočátku je ze všeho nového nesvá, bojí se, zřejmě neměla úplně lehký start do života. Po chvilce se ale rozkouká a stane se z ní veselé zvídavé štěně. Mezi dalšími pejsky se cítí jako ryba ve vodě, pomáhají jí svou bezprostředností ukazovat, že se už nemusí ničeho bát. Ráda si s nimi hraje, dovádí na zahradě, okusují se a užívají si společné chvilky. Ani o samotě se malá Meddie nenudí, má výborný čich, její touhu objevovat všechno doposud nepoznané by bylo skvělé využít například v nějakém psím sportu.

Meddie hledá hodnou, citlivou, trpělivou a aktivní rodinu, která bude mít pejska jako svého životního parťáka, dopřeje mu spoustu aktivit, ukáže svět a snese modré z nebe. Někoho, kdo se s ní bude rád věnovat psím aktivitám, pokud o ně bude mít Meddie zájem. Určitě nechce žít stereotypním způsobem života, jedna zahrada, stejná krátká procházka každý den. Její touhou je žít naplno.

Jako u všech štěňátek je třeba se zpočátku obrnit trpělivostí, loužičky a rozkousané věci budou ještě pár dnů na denním pořádku. Meddie je velmi bystrá holčička, pod trpělivým, citlivým a důsledným vedením se z ní brzy stane nejšikovnější psí slečna na světě.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Meddie půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojené s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Meddie nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.