TOGO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Togo je šestiletý kastrovaný pejsek xJRT. K nám přijel společně s fenečkou Uginkou. Jejich majitel se jich zbavil, protože se mu mělo narodit druhé dítě a on psí pokoj potřeboval pro děti. 

Toginek údajně skvěle vycházel s jejich dcerou a děti miluje, k dospělým lidem je spíše opatrný. Je vidět, že ho nějaký dospělý člověk zradil a úplně jim nedůvěřuje. Pokud k němu ale přistupujete laskavě, je z něj velký kámoš a mazel. Togo se aktuálně snaží zbavit otřesné nadváhy. Původně z něj byl doslova špekáček na nožičkách. Naštěstí moc rád chodí na procházky, takže na tom úspěšně pracujeme. Zároveň ale neni hyperaktivní a doma se nejradši vyvalí někde na gauč a chrápe.

Jediným Togískovým problémem jsou bohužel hemeroidy. Nijak ho to neomezuje, jen se po kakání vždy objeví pár kapek krve. I přesto doufáme, že by se Togo mohl někomu zalíbit a odejít do adopce. 

Togovi vy se určitě líbilo někde u domečku, klidně může být pejskem pro babičku. Ale nebráníme se jakýmkoliv podmínkám. Klidná fenečka v domácnosti být může, s psími kluky se rád moc nemá. 

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a již také kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.