ZAMLUVENÁ Tessa - Run For Love - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselá, hravá a neposedná Tessa u nás čeká na svoji vysněnou rodinou. Tak moc touží po objetí, pohlazení, ale i pořádné dávce pohybu, že jsme jí museli slíbit, že jí s hledáním nového domova pomůžeme. Tessa váží 16 kilo, má 1 a půl roku a nachází v psím azylu Tail Story ve Vlčích Dolech nedaleko Kroměříže. Tessa je nejspíš kříženec border kolie, podle způsobu pohybu a stavby těla bychom klidně řekli, že druhý z rodičů je setr. Zkrátka úžasná milá psí slečna střední velikosti, s obrovským srdíčkem a touhou po dobrodružství.

Tessa je maminkou tří štěňátek, neměli společně moc šťastný start do života, naštěstí se o malé prcky Tessa i v těžké době skvěle postarala, bránila je před zlými lidmi, svědomitě je krmila a opečovávala je. Když před týdnem poslední štěňátko vylétlo z hnízda, Tessa jakoby otevřela oči, uviděla kolem sebe lepší svět a začla naplno žít. Od rána do večera běhá s dalšími pejsky, přetahuje se o hračku, hraje na honěnou. S radostí stahuje prádlo ze šňůry. Ze všeho má neuvěřitelnou radost a všechno ji baví. Není se čemu divit, vždyť je sama sotva odrostlé štěně. Ráda jí a odpočívá ve svém pelíšku. Je konečně šťastná.

Tessa miluje procházky a veškerý pohyb. Ráda skáče, běhá, čmuchá. Hledáme proto pro ni sportovně založenou rodinu ideálně s chutí se s Tessou věnovat psí sportům. Jelikož je Tessa ráda venku, rodina by měla bydlet nejlépe v rodinném domku s oplocenou zahradou. Další aktivní psí kámoš je velké plus.

Očkovaná, čipovaná, bude kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Tessa půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Tessu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.