Simba - Sweet Brave Heart - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžný a roztomil chlapeček, malé černé sluníčko, hledá nový domov, kde ho budou milovat a budou připraveni z něj udělat nejšťastnějšího pejska pod sluncem. V dospělosti odhadujeme střední velikost s hmotností cca 15 - 20 kilo (je to náš odhad - fotka maminky přiložena). Nyní má cca 5 kilo a 2 měsíce. Simba se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Simba se svými sourozenci pomalu dorůstá do věku, kdy už mu společnost milované maminky nestačí, a bude chtít vyrazit do velkého světa. A my jsme mu slíbili, že mu s tím pomůžeme a najdeme tu nejlepsí rodinu pro malého statečného psího kluka.

Tak tedy, hledáme pro Simbu rodinu, které nebudou vadit loužičky uvnitř domu, protože Simba nechce být venkovní pejsek, rád spí v měkkém pelíšku. Venku v boudě by mu bylo smutno, chce být nablízku své nové rodině. A protože maminka po něm zatím všechno uklízela, Simba ještě neví, že doma se nečurá ani nekaká. To už bude na nové rodině, aby Simbovi všechno trpělivě vysvětlila. Zároveň by se měla rodina obrnit velkou dávkou trpělivosti a shovívavosti, protože malá štěňátka, jako je Simba, poznávají svět svými zoubky. A je lépe nelpět na materiálních věcech a s úsměvem na rtu raději přecházet všechny domácí nehody. Simba, stejně jako všichni pejskové, na to brzy přijde, že některé věci velcí a rozumní pejskové raději nedělají.

Zkrátka hledáme pro Simbu laskavou, milující a aktivní rodinu, se kterou se malý Simba nebude nudit, a která z něj vychová spokojeného a šťastného psa.

Pokud si myslíte, že jste pro Simbu ta pravá rodina, určitě se mu ozvěte, moc rád by už začal s poznáváním velkého světa, který mu toho má tolik co nabídnout.

Očkovaný základní štěněčí vakcínou, čipovaný, odčervený. Simba půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Simbu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.