Kiwi - Love Me Do - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Akční, hravá a věčně usměvavá Kiwi hledá svoji vysněnou rodinu, se kterou bude moct prožít ten nejkrásnější život pod sluncem. V dospělosti odhadujeme střední velikost s hmotností cdo 15ti kilo (je to náš odhad). Nyní má cca 5 kilo a 3 měsíce. Kiwi se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Kiwi je malá úžasná princezna, je neustále v pohybu, stále si vymýšlí nějakou činnost, nedokáže zahálet, bud běhá  s dalšími pejsky a hraje si s nimi, nebo něco okusuje, hledá si nové a nové hračky. Rychlé skákací nožičky a bystrá hlavička z ní dělají ideálního pejska pro aktivní rodinu. Kiwi je mi všude neustále v patách, musí prozkoumat každé zákoutí, všude je jako první, je velmi zvědavá a má dobrý nos. Klidně bych si ji dokázala představit, jak se spolu se svým páníčkem věnují kynologii, agility nebo záchranařině. Určitě při výběru její budoucí rodiny dáme přednost aktivním lidem, se kterými nebude mít Kiwi příliš možností zahálet a hledat si tak vlastní zábavu.

Pokud si myslíte, že jste pro Kiwi ta pravá rodina, určitě se jí ozvěte, moc ráda by začla s poznáváním velkého světa, který jí toho má tolik co nabídnout.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Kiwi půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Kiwi nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.