Chipsy - Come and Play with Me - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselá, hravá a bezstarostná Chipsy hledá svoji milovanou rodinu, která ji udělá nejšťastnějším pejskem na světě. V dospělosti odhadujeme střední až větší střední velikost s hmotností cca 20 kilo (je to náš odhad). Nyní má cca 5 kilo a 3 měsíce. 

Chipsy je neunávné usměvavé sluníčko, celý den by si nejraději hrála s dalšími psími kamarády, baví ji ležet v trávě a žužlat klacíky, má ráda společnost lidí, běhání a dovádění. Potřebuje, aby se kolem ní pořád něco dělo. 

Chipsy hledá aktivní, pozitivně naladěnou, rodinu, klidně s dalším pejskem nebo (i) dětmi, čím víc Vás doma bude, tím líp. Chipsy chce poznávat svět, běhat s větrem o závod, zkrátka užívat si život plný doušky

Pokud Vás malá Chipsy oslovila a můžete o sobě říct, že vyznáváte stejné životní hodnoty jako ona, určitě se jí ozvěte. Zároveň moc prosíme, zvažte svoje možnosti, zda jí dokážete zajistit opravdu krásný a spokojený život. Odhadujeme, že se o její adopci bude ucházet spousta zájemců, budeme vyírat opravdu pečlivě.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Chipsy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Chipsy nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.