Beny - Your Love Forever - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Přátelský, vyrovnaný a nekonfliktní Beny hledá svoji šanci na nový život. Má odhadem 8 let a 25 kilo. Nachází se v útulku na Slovensku, po dohodě bude zajištěn převoz pejska k nové rodině.

Beny žil po smrti svého majitele 2 roky na ulici, za celou dobu se ho nepodařilo dochytit, až teď. Nejprve byl velmi plachý a ustrašený, v útulku získal zpět svůj ztracený klid, oblíbil si kontakt s lidmi, chodí si pro pohlazení a znovu se naučil usmívat.

Beny je už sice starší pejsek, ale i tak stále touží po lásce a kontaktu s člověkem, má klidnou a vyrovnanou povahu, k ostatním pejskům se zatím jeví přátelsky. Nikdy s nimi ale nežil, nedokážeme proto zaručit, že si sedne s každým.

Hledáme Benymu rodinu, která ho bude milovat, bude ho brát na procházky, poskytne mu dostatek lásky, měkký pelíšek uvnitř domu a plnou mističku psích dobrůtek. Beny už je starší pejsek, myslíme ale, že i tak si zaslouží prožít svůj sen o milované rodině až do konce.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Beny půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 40 euro. V případě zájmu o Benyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme :)