Alfi - Tender Naughty Angel - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžný, hravý a mazlivý psí chlapeček hledá lidi, kteří ke psovi přistupují jako ke členu své rodiny, budou se mu věnovat, zahrnou ho láskou a umožní mu prožít ten nejkrásnější život, jaký si psi dokážou představit. Alfi má odhadem jeden rok a 20 kilo. Nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Alfi je náš sladký něžný andílek, miluje lidi a jejich přítomnost. Zpočátku se drží stranou, jakmile si ale získáte jeho důvěru, už se Vás bude držet. Oblíbil si spaní v posteli, kde se z něj stává malé štěňátko, usne během pár vteřin, a pak si s ním můžete dělat, co chcete, nevzbudí se. Přitulený ke svému milovanému člověku si dokonale užívá společnou blízkost. Alfi si s dalšími pejsky skvěle rozumí, neustále spolu běhají po zahradě, něžně se okusují, honí se za míčkem. Bylo by fajn, kdyby měl Alfi v nové rodině psího kamaráda, podmínka to ale není. 

Alfi je hodně citlivý a něžný pejsek, ve společnosti dalších psů je naprosto submisivní. Pokud jjejich společná hra graduje, Alfi do toho jde po hlavě a jeho způsoby se někomu můžou zdát poněkud neomalené, ale to je prostě Alfi, vše, co dělá, dělá opravdu a naplno. Když je smutný, při pohledu na něj Vám puká srdce, když má radost, stává se z něho pojančené trdlo. Alfi je naprosto čistá duše, žádný drsňák, je třeba k němu tak přistupovat.

Hledáme pro Alfa rodinu žijící nejlépe v domku se zahradou, kde by měl Alfi přístup dovnitř a mohl spávat v blízkosti svých milovaných. Rodinu, se kterou nepozná nudu, a která za něj bude dýchat, bude-li to třeba.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Alfi půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Alfa nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Alfa, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)