Hana - Your Privat Teddy Bear - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Zlatý retrívr
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Krásná veselá a pohodová psí dáma v nejlepších letech hledá svoji novou rodinu, po boku které zažije krásný psí život. Má odhadem 6 let a 28 kilo, jedná se o křížence zřejmě zlatého retrívra, nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Hana je krásná a mohutná fena nejspíše zlatého retrívra, příroda ji obdařila huňatým kožíškem v černé barvě, působí jako hravé veselé medvídě. Hana ráda běhá, pohraje si se svými psími kamarády, projde si zahradu, zkontroluje, co je v trávě nového, pak se uloží do pohodlné polohy v leže a vesele pozoruje dění kolem sebe. Hana je na pohyb poměrně nenáročná, přesto svou denní dávku běhání nebo procházek potřebuje. Skvěle by se hodila do rodinného domku se zahradou, kde by si mohla poběhat, pak by bezpečně ze svého pelíšku dům i ohlídala. S psími kluky si poměrně rozumí, holky si ale vybírá. Uvnitř domu se chová trochu jako slon v porcelánu, věříme, že s trpělivým přístupem by si určitě zvykla i tam. Do bytu ji však příliš nedoporučujeme.

Pokud si myslíte, že byste Hance mohli nabídnout dostatek pohybu a svého času, ale i pohodlný prostor k lenošení, zahrnuli byste ji láskou, nabídli plnou mističku kvalitní psí stravy i svou konejšivou náruč, jste přesně ta rodina, o které Hana už dlouho sní. 

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Hana půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 2.900 Kč. V případě zájmu o Hanku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Hanu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)