Pinďa - Won't You Be My Everything? - Vlčí Doly

Pohlaví

Pes

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Nádherný usměvavz psí chlapeček hledá svoji vysněnou rodinou, která ho bude milovat přesně takového, jaký je, zajistí mu nádherný psí život a hlavně ho nikdy neopustí. Pinďa má 2 a půl měsíce, v půlce března ho čeká další očkování, po kterém bude moct odejít do nového domova. V dospělosti očekáváme menší až střední vzrůst. 

Pinďa je malé nechtěné štěňátko, pomalu se rozkoukává a poznává svět, a dělá velké pokroky. Všechno nové ho baví, rád si hraje s dalšími pejsky, seznamuje se s hračkami a světem lidí, ve kterém mu už nikdo neubližuje. Pinďa je zatím taková malá nepopsaná kniha, neznáme jeho rodiče, nevíme, jak bude Pinďa v dospělosti vypadat, to bude pro nás všechny překvapením, kdo by ale neměl rád překvapení. Nožičky mu nejspíš zůstanou kratší, o to větší však má srdíčko plné lásky. Nová rodina si z něj vychová skvělého pejska, vše bude záležet jen na jejím přístupu a výchově.

Pokud Vás malý Pinďa oslovil, určitě se mu ozvěte, odhadujeme, že se zájemci o jeho adopci adopci se roztrhne pytel. Pinďa je totiž pan úžasňák.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Pinďa půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa. V případě zájmu o Pinďu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopcihttps://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.