GUINEA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

GUINEA je cca čtyřletá fenečka JRT (jack russell teriér).

Přijela k nám v létě s obrovským nádorem na zadní noze. Napřed jsme měli opravdu obavy, že o nohu přijde. Nakonec se ale ukázalo, že je to jenom sádlo. :-( Všude samé sádlo, to je rodina. :-D Nu, každopádně Gina absolvovala sérii tří operací, během kterých byla tuková tkáň odstraněna a vypadá to, že již neroste zpět. Při poslední operaci proběhla také kastrace.

Gina je moc hodná fenečka. Moc ráda se mazlí, kontakt s člověkem vyhledává, ráda se tulí a když může, zašije se v posteli. Ke psům je spíše nevšímavá a nejspíš by je ke svému dalšímu životu ani nepotřebovala. Venku si ráda počmuchá svoje, na vodítku netahá, běžně chodí s venčiteli a na procházky se těší. 

Bohužel Gina si tady, zřejmě po sériích operací, tak nějak vytvořila blok a nechce u nás být. I když jsme jí v podstatě zachránili život i nohu, tak to u nás nesnáší a nechce se sem ani vracet z procházek. 

Rádi bychom jí konečně našli nějaké hodné páníčky.  Gina je kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená a ošetřena proti vnějším parazitům.

UPOZORNĚNÍ

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE -> http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené.

Pište PROSÍM výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na SMS zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.