Temperance - Calm Love in White - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Malá hluchá holčička plná energie hledá svoji rodinu, která si troufne na výchovu akční rebelky, a se kterou bude moct Tempy prožít nezapomenutelné chvíle plné lásky a dobrodružství. 11 měsíců a 15 kilo dokonalé roztomilosti a něhy v bílém provedení. Tempy se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech. Temperance je kříženec pitbulla.

Temperance je temperamentní holčíčka, kromě spánku, kdy se z ní stává utulený andílek, který se od Vás celou noc nehne ani o kousek, se prakticky celý den nezastaví. Vždyť na světě je spousta věcí, které musí stihnout. Miluje dovádění s dalšími pejsky, prozkoumávání zahrady i procházky spojené s poznáváním okolí.

Rodina, která by si chtěla Tempy adoptovat, by si měla uvědomit zodpovědnost za akčního sebevědomého, a navíc téměř hluchého, psa. Temperance sice na jednou ouško částečně slyší, přesto je k ní třeba přistupovat jako k hluchému pejskovi. Tempy bude potřebovat důslednou východu, už teď ve třech měsících je z ní neohrožené štěňátko s vlastním názorem, svého člověka musí plně respektovat a poslouchat, je skutečně třeba se jí věnovat, trénovat poslušnost a především přivolání pomocí posunků a vzájemné důvěry.

Pokud se Vám naše malá Temperance líbí a víte, že její výchovu zvládnete levou zadní, jste ta pravá rodina pro ni. Dejte jí to vědět, ať dlouho nečeká. Naše ideální představa nového domova pro Temperance je aktivní rodina žijící v rodinném domě se zahradou, s dětmi a zkušenostmi se psy, buď bez dalšho psa nebo s nadhledem a jistotu, že případné rozpory mezi psy nebude řešit vrácením Tempy zpět do azylu.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Bravecto. Tempy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Temperance nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Tempy, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :).