Butterfly - Love Brighter than Sunshine - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Butterfly - Love Brighter than Sunshine - Vlčí Doly ❤️

Výjimečná psí bytost, chytrá a bystrá, něžná, vnímavá a společenská princezna hledá stejně výjimečnou rodinu, u které najde milující domov. 6 kilo a 5 měsíců dokonalého štěstí v sametově hebkém kožíšku. V dospělosti očekáváme hmotnost do 15ti kilo. Butterfly se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Butterfly je malé štěňátko s velkým srdcem, běhacíma nožičkama a nekonečnou touhou po dobrodružství. Butterfly miluje další pejsky, se kterými by si hrála klidně celý den, stejně tak si oblíbila lidi, má ráda procházky a výlety, ráda poznává nové věci, ráda běhá a užívá si prakticky cokoli, co jí život přinese do cesty. Jen tak nečeho se nezalekne a půjde se se svými lidmi klidně na kraj světa, vesele a s dobrou náladou, protože důležité je, že se hlavně něco děje.

Buttefly má citlivé zažívání, je proto třeba myslet na důslednost ve stravě.

Hledáme pro ni rodinu, která Butterfly ukáže všechny krásy světa, bude ji s sebou brát na výlety, toulky do přírody, stejně jako výpravy do města, nenechá ji zahálet a ukáže jí, jak krásný život dokáže být. Rodinu klidně s dalším pejskem a dětmi, ale prostě rodinu, která nezná, co je nuda.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Butterfly půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.500 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o Butterfly nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cznebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Butterfly, transparentní účet 2401354319 / 2010, děkujeme :).