Temperance - Calm Love in White - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Malá hluchá holčička plná energie hledá svoji rodinu, která si troufne na výchovu akční rebelky, a se kterou bude moct Tempy prožít nezapomenutelné chvíle plné lásky a dobrodružství. 3 měsíce a 6 kilo dokonalé roztomilosti a něhy v bílém provedení. V dospělosti očekáváme střední vzrůst s hmotností cca 15-20 kilo. Tempy se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech. Temperance je kříženec pitbulla.

Temperance je temperamentní holčíčka, kromě spánku, kdy se z ní stává utulený andílek, který se od Vás celou noc nehne ani o kousek, se prakticky celý den nezastaví. Vždyť na světě je spousta věcí, které musí stihnout. Miluje dovádění s dalšími pejsky, prozkoumávání zahrady i procházky spojené s poznáváním okolí.

Rodina, která by si chtěla Tempy adoptovat, by si měla uvědomit zodpovědnost za akčního sebevědomého, a navíc téměř hluchého, psa. Temperance sice na jednou ouško částečně slyší, přesto je k ní třeba přistupovat jako k hluchému pejskovi. Tempy bude potřebovat důslednou východu, už teď ve třech měsících je z ní neohrožené štěňátko s vlastním názorem, svého člověka musí plně respektovat a poslouchat, je skutečně třeba se jí věnovat, trénovat poslušnost a především přivolání pomocí posunků a vzájemné důvěry.

Pokud se Vám naše malá Temperance líbí a víte, že její výchovu zvládnete levou zadní, jste ta pravá rodina pro ni. Dejte jí to vědět, ať dlouho nečeká.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Tempy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o Temperance nám prosím napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Tempy, transparentní účet 2401354319 / 2010, děkujeme