Vilík - You and Me Forever Be - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžný, krásný a sladký chlapeček hledá svoji rodinu, kde ho budou mít rádi, a se kterou bude moct prožít ten nejkrásnější život na světě. 6 měsíců a 8 kilo oddanosti a lásky ve střapatém kožíšku. Vilík se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže, v dospělosti odhadujeme váhu kolem 15ti kilo.

Vilík je náš statečný princ, byl nalezený v lese, promrzlý a vyhublý, kde se schovával před okolními zvuky v igelitovém pytli. Byl velmi vystrašený a ze strachu a zimy se choulil do klubíčka a vůbec se nesnažil utéct. Naprosto odevzdaně čekal, co se s ním stane. Nechceme si ani představovat, co všechno si už ve svém štěňátkovém věku zažil, a jak se do lesa vlastně dostal. U nás v azylu dělá Vilík velké pokroky, pomalu si sám chodí pro pohlazení, rozdává nenápadné pusinky a celkově se dává psychicky do pořádku. Miluje ostatní pejsky, kteří jsou pro něj velkými učiteli, ukazují mu, že není třeba se lidí bát, a že lidská ruka nerozdává jenom rány, ale i dobrůtky a pohlazení.

Hledáme pro Vilíka rodinu ideálně s dalším pejskem, velkou porcí lásky a chutí se o ni podělit.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Vilík půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Vilíka volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Vilíka, transparentní účet 2401354319 / 2010, děkujeme :).