Frannie - You and Me Equals Love - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Akční a věčně usměvavá milovnice života hledá podobně naladěnou rodinu, se kterou si bude moct užívat všechny krásy světa. 7 měsíců a 15 kilo nekonečné radosti připravené vyrazit na nejkrásnější cestu vstříc novému osudu.

Frannie je nadšená holčička, která je ráda za jakoukoli akci. Nejraději by pořád jen běhala, hrála si a dováděla s dalšími psími kamarády, nebo ještě lépe se svým člověkem. Neví, co je to nuda, miluje společnost, ale neztratí se ani sama. 

Frannie prodělala resekci kyčelního klubu, který musel být kvůli úrazu odstraněn. Frannie to ale v běhání vůbec neomezuje, na zadní nožku trochu kulhá, ale Frannie poctivě rehabilituje a nožičku posiluje, časem nebude vůbec poznat, že ji něco trápí.

Frannie se hodí do rodiny, která je neustále v pohybu, bude Vám dělat neúnavného nadšeného společníka při jakékoli činnosti, bude Vás radostně následovat na každé Vaší cestě. Pokud jste její vysněná rodia práve Vy a chybí Vám chlupatý veselý parták, ozvěte se Frannie, už na Vás netrpělivě čeká.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Frannie půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Frannie volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Frannie, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)