Daniel - I Will Still Love You - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Tak sladký, hravý a milující psí chlapeček hledá svoji vysněnou rodinu, po boku které by mohl vyrůst a dospět v psího úžasňáka.  4 měsíce a 15 kilo lásky a nekonečné energie, o které je připraven se podělit s každým, kdo mu nabídne své srdce a teplý pelíšek v bezpečí domova.

Daniel je malý velký psí pan božský. Miluje ostatí pejsky, se kterými celý den dovádí na zahradě, nezkazí žádnou hru a snaží se držel krok s jeho o hodně staršími parťáky. Když ale dojdou baterky a unavené nožičky si potřebují odpočinout, schoulí se do klubíčka po boku svých chlupatých kamarádů a sní svůj tajný sen o novém a lepším životě.

Malý Daniel byl nalezený na ulici jako malé miminko, s roztrženým bříškem, opuštěný a uplakaný. Rány už se dávno zahojily, Daník zapomněl na všechno špatné, co se mu v životě stalo, a teď už myslí jen na měkký pelíše, plnou mističku a milovaného člověka, se kterým by mohl prožít ten nejkrásnější život na světě.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Daniel půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Daníka volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Daniela, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)