Dina - zemřela

Pohlaví

Fena

Věk

neuveden

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena - Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

17.5.2016

Bohužel jsme někdy i posly špatných zpráv. Před pár dny za duhový most odešla sympatická psí babička Dina.
Dinuška k nám přišla ve velmi zbídačeném stavu. Po celém těle měla velké nádory a tak naše cesta vedla rovnou na veterinu. Její léčba proběhla k naší radosti dobře a Dinu jsme tak mohli nedávno nabídnout k adopci. Bohužel se jí ale v sobotu udělalo špatně a tak jsme opět navšítili veterinu, kde jí byly provedeny veškeré testy, ze kterých bylo zjištěno selhávání ledvin. Její tělíčko už ale nezvládlo nápor dlouhodobého zanedbání a tak nás Dina bohužel navždy opustila Emotikona cry

 

Dne 18/2 jsme do naší péče přijali starší fenečku, které jsme dali jméno Dina. Její zdravotní stav nás naprosto zděsil, fenka měla po těle, a to zejména na krku a horní části zad, velké bolestivé nádory, některé byly již otevřené a vytékal z nich zapáchající hnis :(… Naše cesta tedy vedla rovnou na veterinární kliniku, kde Dina nejprve podstoupila krevní vyšetření a ihned poté putovala na operační sál, aby jí byly bolestivé útvary odstraněny . Operace Dinušky proběhla v pořádku a již se zotavuje v naší péči, tělíčko jí však „zdobí“ spousta stehů. Jakmile se uzdraví, bude nabídnuta k adopci.
Kouzelná fenka Dina se již zotavila a nyní hledá nový milující domov. Je to sympatická psí babička, hodná a nekonfliktní. Zbožňuje mazlení a pamlskem také nepohrdne. Ráda by měla svůj pelíšek v bytě, ale ani zahrada s přístupem do domu by jí jistě nevadila.

fotogalerie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1042500719126088.1073742112.174396225936546&type=3
****************************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145

Pokud byste nám chtěli přispět na veterinární péči, budeme rádi za jakýkoli příspěvek na náš transparentní bankovní účet 2400727072/2010, var.symbol 16999. Moc děkujeme předem za jakýkoli příspěvek.