KELLY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Nelahozeves
Region: Středočeský
Datum nálezu: 06.10.2015
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Původní majitel se Kelly zbavil tak, že ji přivázal u benzínové pumpy v Nelahozevsi, což je stále v současné době v řešení, neboť bylo podáno trestní oznámení.
Kelly k nám přišla vystresovaná z náhlé změny, což pravděpodobně mohlo způsobit zdravotní problémy, které z počátku měla. Tento týden Kelly dobrala antibiotika a krásně se zotavuje, její psychický stav se výrazně zlepšil, takže ji už můžeme nabídnout k adopci.
Kelly je cca 1,5 roku stará kříženka stafordšírského teriéra, je velmi přátelská, miluje kontakt s lidmi. Není útočná na ostatní psy, ale někteří ji také nesednou, nevadí ji ani některé kočky, ale zdůraznňujeme, že "některé", ne všechny. Kelly je velmi temperamentní se sklony k dominanci.
Pro Kelly hledáme páníčka, který se jí bude intenzivně věnovat. Upřednostníme zájemce, který s ní bude chtít provozovat některý z bull sportů.
Není vhodná k ostraze, tj. není to pes pro celoroční pobyt venku a už vůbec ne do kotce, kde by Kelly byla nešťastná!
Kelly je čistotná, a tak je vhodná k umístění jak do bytu, tak do RD s přístupem a spaním uvnitř! Kelly by nevadily ani větší děti.
Pokud máte o Kelly zájem, prosíme o vyplnění následujícího dotazníku do 11.11.2015.
http://www.survio.com/survey/d/A8J0V4J7P8T9W1Z3P
Poté budeme případné zájemce kontaktovat. Děkujeme. Bližší informace na tel. 602 144 145
*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o námi nabízeného pejska proto, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145. Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145

— v Útulek Mělník