Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

WHISKEY

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 12 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Zlín
Region: Zlínský
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

Whiskey, je 12-letý kastrovaný pejsek, který potřebuje pozornost, péči a lásku. V útulku je s námi už dva roky, za tu dobu jsme se dobře poznali a můžeme říct, že je to bezvadný, milý pes, který by si zasloužil dostat konečně šanci! Mezi lidmi je oblíbený, na procházkách nekonfliktní, rád se mazlí. Venčení obvykle na kratším vodítku.

Whiskey, je energický, vitální, i ve stáří má povahu energického štěněte. Snáší se se psy i fenami, s kočkami, koňmi a například i s kozou má zkušenosti, ale nedoporučovali bychom raději přímý kontakt bez většího výcviku a dohledu. K lidem i dětem bez problému, dokud se nenajde něco, co si může přivlastnit. Whiskey, má povahu štěněte. V momentu přivítání nabude láskou a radostí obrovskou energii.

Whiskey byl zachráněný z osady jako jeden z mnoha. Jeho prvotní fáze života nebyla zrovna veselá, kdy jako štěně poznal, co dokáže lidská ruka ve spojení s krutostí. Proto našel nový domov na vesnickém domu ve společnosti bohužel nezkušených lidí, kteří nevěděli, jak s bullem pracovat. Nicméně v tomto novém domově našel nové útočiště, zázemí, se svojí boudou, kotcem, výběhem a pravidelným mazlením na zbytku zahrady.
Naučil se základní povely, hry s chytáním balonků, přetahovanou ..... Bohužel po necelých 10-ti letech svého života přešel Whiskey opět do pouze dočasného domova, tentokrát na velké farmě se smečkou tří psů.

Whiskeyho nový domov by měl být s větší zahradou a volným pohybem - BEZ KOTCE A ŘETĚZU KOLEM KRKU!!! Whiskounek bude šťastný v rodině s klidnějším člověkem, zároveň se zkušenostmi s těmito plemeny a který na něj bude mít čas. Vzhledem k věku mu stačí kratší procházky, pelíšek v teple, poblíž svého nového majitele…. 

Dostane Whiskey šanci najít rodinu, která ho bude milovat a respektovat?

Pokud se vám Whiskey líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Whiskeymu nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět!!! Nezáleží, kdo se ozve první!!!

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si velmi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!