Intenzivka agility s Anetou Grygarovou

Místo konání: Ratenice
Kontakt: alena.zbozinkova@gmail.com
Termín: 1.2.2015

1.2.2015 Intenzivka agility s Anetou Grygarovou


Co o sobě píše Aneta :)
"Ahoj všem, jmenuji se Aneta Grygarová a agility dělám cca od 5 let, tedy něco kolem 15 let.
Trénování lidí se věnuji okolo 4 let a musím říct, že mě to stále opravdu baví a je to pro mě příjemně strávený čas s lidmi, kteří se chtějí zdokonalovat a věří mi v tom, co dělám.
Na našich trénincích panuje přátelská a milá atmosféra. Ze všeho nejvíc se snažím, aby si hlavně psi, tedy ti kvůli kterým to vlastně vše děláme, přišli na své, v klidu vše pochopili, byli stále odměňovaní a hlavně je agility bavilo. Vždy se zaměřuji na individuální přístup, a to jak ke psu, tak i k jeho psovodovi, který je nemálo důležitý.
Jsem moc ráda, že mám několik svěřenců, kteří se mnou trénují už nějakou tu dobu a je na nich stále vidět to nadšení pro tento skvělý sport :)"

Několik tréninků pod vedením Anety jsem již absolvovala a musím souhlasit, že přístup byl vždy individuální a Anet má cit i pro rozjívené teriéry  
Další info na stránkách AGhttp://www.anetagrygarova.com/
Kdy a kde: 1. 2. 2015
KK Simire, Ratenice (okr. Kolín). Více info na KK SIMIRE, k dispozici bude (vytápěná) klubovna s kantýnou, vítané jsou i agilitní maminky s dětmi ;)
Běhat budeme na 99,9% v hale. Pokud by nám počasí hodně přálo, máme možnost běhat i venku.
Pro koho:
Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, bude vytvořeno více skupin podle pokročilosti.
Cena za agility: 

  • 650,-/1. pes/den
  • 550,-/2. pes/den

(cena je stanovena na maximální částku a bude se odvíjet od celkového počtu účastníků, na které se poté rozpočítají náklady - tzn. bude se případně snižovat, ne navyšovat). V ceně jsou zahrnuty náklady za trénink agility, cestovní výdaje, ubytování trenéra a pronájem haly.
Platba: záloha 300,-/pes., Bez uhrazené zálohy bude daný tým považován pouze za náhradníka. Doplatek poté po vyčíslení rozpočítaných nákladů.
Přihlášky na agilityPřihláška

VÍCE INFORMACÍ