online Kongres pro pejskaře

Místo konání: online
Kontakt: https://pejskarina.cz/kongres-pro-pejskare-registrace/
Termín: 05.12.2022 - 09.12.2022
Dobrý den, ahoj!
 
Rádi bychom vás informovali, že i letos se koná ONLINE KONGRES PRO PEJSKAŘE, a to v termínu 5. - 9. 12. 2022!
 
Jedná se o akci našlapanou zajímavými a hodnotnými informacemi ze světa pejskařiny. Od pondělí do pátku budete moci zhlédnout rozhovory se zkušenými odborníky z různých odvětví - chovatelství, agility, obedience, zdraví našich pejsků, mentální příprava páníčků, mushing a canicross a další. Uvidíte a uslyšíte například Beatu a Jakuba Štýbrovi, Ivanu Šimůnkovou, MVDr. Dominiku Bitomskou, Jitku Liznovou, Terezu a Honzu Hladkých, a další... A to vše ZDARMA!
 
Stačí se zaregistrovat zde https://bit.ly/psikongres a v průběhu Kongresu budete mít každý den 24 hodin na zhlédnutí jednotlivých rozhovorů.
Pokud vás program zaujal, ale už nyní víte, že v předvánočním shonu nestihnete rozhovory včas, pak prosím pokračujte na tento odkaz https://bit.ly/koupitkongres, pod kterým budete mít možnost si všechny rozhovory zakoupit na neomezenou dobu, podívat se na ně kdykoliv a v budoucnu se k ním třeba i vracet. A můžete přihodit rozhovory z Kongresů 2021 a 2020.
 
Pro registrované máme připravené i bonusy a další výhody v podobě slev na nákup produktů od našich partnerů a také losování o ceny jako stvořené pro pejskaře. 
 
Více informací a registrační formulář najdete ZDE. https://bit.ly/psikongres
Těšíme se na vás!