Ratibořské krtkování

Místo konání: Ratiboř
Kontakt: zuzana.batlova@seznam.cz
Termín: 2.8.2014

Čas: 7:00

Ratibořské krtkování

Přijďte si užít sportovní den se svým čtyřnohým parťákem na naše "sranda závody". Každý nalezne kategorii, která mu bude vyhovovat. Ať máte štěňátko, amatéra nebo profíka, přijďte mezi nás a užijte si prima den s vašimi chlupáči.
Program:
  • 7:00 – 8:00            –  přejímka
  • 8:15                        - zahájení
 
  • 1.běh  -  Krtkova dráha  - Štěňata, Amatéři
  • 2.běh  -  Jumping - Začátečníci, Pokročilí
  • 3.běh  -  TURBOkrtek -  Štěňata, Amatéři
  • 4.běh  -  Krtkovo metro -  Začátečníci, Pokročilí
 
Štěňata:
Psi ve věku  6 – 15 měsíců (včetně).Bude povoleno používání hračky a pamlsku na parkuru. Štěňata všech velikostí závodí společně. Štěně může mít obojek ,ale bude bez vodítka, diskvalifikace pokud štěně po opuštění parkuru neposlechne na zavolání.
Krtkova dráha -  Na parkuru bude psovod se psem překonávat dráhu vytvořenou z překážek ( např. oběhnutí tunelu , projít pod překážkou …).
TURBOkrtek-  Běh na čas přes vymezenou trasu. Nejdříve běží psovod poté je vypuštěn pes. Na dráze se můžou vyskytnout lákadla.
Amatéři:
Psi, kteří neběhají agility. Pes nesmí mít obojek .Diskvalifikace pokud pes opustí parkur. Psovod nesmí používat pamlsky ani hračky.
Krtkova dráha - Dráha bude sestavena z překážek agility. Psovod bude překonávat danou trasu se psem. ( např. oběhnutí tunelu ,projít pod překážkou …).
TURBOkrtek-  Běh na čas přes vymezenou trasu. Nejdříve běží psovod poté je vypuštěn pes. Na dráze se můžou vyskytnout lákadla.
Začátečníci:
Psi, kteří ještě nevlastní výkonnostní průkaz agility, výška skokových překážek na minimu dané kategorie, budou použity překážky: skočky, tunely, dálka. Začátečníci můžou běžet s hračkou nebo pamlskem uzavřeným v obalu. Diskvalifikace pokud pes opustí parkur.
Jumping-   běh složený pouze ze skokových překážek a dálky
Krtkovo metro – běh složený pouze z tunelů a prázdných bočnic
Pokročilí:
Psi, kteří již závodí na oficiálních závodech nebo dobrovolní odvážlivci dosud nevlastnící výkonnostní průkaz agility. U pokročilých nejsou hračky ani pamlsky povoleny. Diskvalifikace pokud pes opustí parkur.
Jumping –   běh složený ze skokových překážek, dálky, zdi a slalomu.
Krtkovo metro – běh složený pouze z tunelů a prázdných bočnic
Veteráni:
Nemají zvlášť kategorii, ale mohou závodit jako pokročilí v nižší kategorii – pes velikosti L v kategorii M, M->S, S->snížení skoček. Veteráni budou vyhodnoceni s kategorii ,ve které by byly zařazeni – pes bude skákat na M, ale bude vyhlašován s L. V přihlášce uvádějte skutečnou velikost psa!!!
 
Velikostní kategorie pro začátečníky a pokročilé :
  • Small – výška psa do 35 cm
  • Medium – 35-43 cm
  • Large – 43 a více
 Vyhodnocení každého běhu zvlášť.
Rozhodčí: Marie GADASOVÁ
PROPOZICE 
PŘIHLÁŠKA
UDÁLOST NA FACEBOOKU