Slavnostní předání nově vycvičených asistenčních psů a oslavu 20. výročí organizace Helppes

Místo konání: Motolský výcvikový areál organizace Helppes v Praze
Termín: 18.9.2021

Čas: 10:00

Rádi bychom Vás pozvali na Slavnostní předání nově vycvičených asistenčních psů a oslavu 20. výročí organizace Helppes. Jedná se o již devatenáctou slavnostní promoci čtyřnohých absolventů akademie Helppes spojenou s jejich předáním držitelům, lidem s postižením.

Akce se bude konat v sobotu 18. 9. 2021 od 10 hodin v motolském výcvikovém areálu organizace Helppes v Praze.

Na sobotní akci, příznačně nazvané Super den si lidé s postižením převezmou své psí anděly z rukou patronů, kteří projekt Pomoc přichází na čtyřech tlapkách podpoří svým benefičním vystoupením. Patronaci přislíbilo mnoho známých osobností, které organizaci Helppes dlouhodobě podporují – Marta Jandová, Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Zbyněk Drda, Dr. Petr Pečený, Jakub Kohák, Adam Mišík, Milan Peroutka, Jan Potměšil, Viktor Sodoma, Václav Vydra, Miro Žbirka a další. Akcí provází osvědčená moderátorská trojice Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Miroslav Konvalina. Návštěvníci se mohou těšit také na ukázky dovedností psích pomocníků v tradičním i netradičním pojetí.

Program bude velmi atraktivní a věříme, že bude příjemným zpestřením sobotního dne.

Jak se do výcvikového areálu dostanete?

Výcvikový areál Helppes se nachází na Plzeňské ulici, 20 metrů od tramvajové zastávky Hotel Golf. Vstup bude označen. 

Pořadatelé prosí návštěvníky o dodržování aktuálních vládních nařízení.  Pokud si přivedou s sebou své psí kamarády, je nutné u vstupu předložit platný očkovací průkaz či pas psa.   

Více informací na: www.helppes.czwww.facebook.com/helppes