Dog Paddleboard WS - Opatovický písník

Místo konání: Opatovický Písník
Kontakt: ivanavycvikhrou@gmail.com
Termín: 28.8.2021

Čas: 9:30 - 11:30

DOG PADDLEBOARD
Je to vodní sport vhodný opravdu pro každého. Zvládne to dítě i senior, malý i velký pes každého věku. Stačí jen vědět jak na to.

Paddleboarding je skvělý po všech stránkách, jak té psychické, tak i fyzické. Při pádlování se zapojují široké skupiny svalů od nohou přes břicho, trup a paže. Je potřeba lehce udržovat rovnováhu, takže se zapojuje i tzv. hluboký stabilizační svalový systém - pomáhá zlepšit balanční schopnosti. Board na vodě je v podstatě taková balanční pomůcka. Je to nejen zábava (hlavně se psem) a relax na vodní hladině, ale i dobré cvičení, podporující zdravý životní styl.

KDY: Sobota 28.8. 2021
KDE: Opatovice nad Labem - písník
ČAS: 9:30 - 11:30 hod pro 6 týmů
CENA: za tým 680,- Kč
PŘIHLÁŠKY: na ivanavycvikhrou@gmail.com
Uveďte prosím plemeno, věk a jméno pejska. Také Vaše jméno a telefon.
S přihláškou dáváte souhlas s fotodokumentací
a po celou dobu WS odpovídáte za sebe i svého pejska.
CO S SEBOU:
Pro Vás: plavky; šortky; legíny; funkční triko; boty vhodné do vody, které pevně drží na nohou; pokrývku hlavy; krém proti slunci!
Pro psa: spoustu pamlsků; postroj, nebo široký pevný obojek a vodítko, ne! flexi; deku nebo přepravku pro odložení na souši. Ručník pro oba .
SRAZ: v 9:00 hod přímo u vody. Za bránou se držte pořád po pravé straně a jděte podél vody až dojdete k nám. Kdo nás nebude moc najít - volejte 602 130 099
CO SE NAUČÍTE:
Během workshopu se seznámíte s paddleboardem na suchu. Budete poučeni o bezpečnosti, naučíte se bezpečně nastoupit a vystoupit, základní postoje na boardu, pádlovací techniky, základní manévry, zastavení, otáčení, a také jak bezpečně padat do vody a zase vylézt zpět. Jakmile se tohle všechno naučíte vy, seznámíme s boardem vašeho pejska. Nejdříve na souši a po té na vodě. Pejskovi bude stačit se pohodlně a bez stresu nechat svést, ale také umět cestou si skočit bezpečně do vody a zase se dostat zpět na palubu.
INSTRUKTOR:
Ivana Paštová - trenérka psů

https://www.facebook.com/events/253302769790975/?ref=newsfeed