VEČERNÍ SRPNOVÉ PSÍ HRÁTKY

Místo konání: Choustníkovo Hradiště
Kontakt: mobil: 723 367 923 e-mail: bohmova.hana@tiscali.cz
Termín: 11.8.2014 - 15.8.2014

Čas: 18:00

„VEČERNÍ SRPNOVÉ PSÍ HRÁTKY“


celý týden 11. - 15.8.2014 od 18 hodin v Choustníkově Hradišti


Světem psích her Vás bude provázet Hana Böhmová
cvičí a žije s čivavkami Kamilkou a Májou, se kterými se věnuje nebo si vyzkoušela obedience, sportovní kynologii, agility, tanec se psem, canisterapii a dogtrekking (složené zkoušky ZZO, ZOP, OB-Z, A1, opakovaně povahové testy CT psů); instruktorka dogdance III. třídy a instruktor obedience;
výcviku a výchově psů se věnuje od roku 2008
mobil: 723 367 923
e-mail: bohmova.hana@tiscali.cz

Program - co vás čeká a nemine:

Rozvoj vaší i psí kreativity, radosti ze společných aktivit, vzájemné důvěry a šikovnosti po všech stránkách. Vhodné pro všechny věkové kategorie psů od štěňátek až po seniory.
Vhodné pro naprosté začátečníky i pokročilé týmy. Hry a aktivity budou přizpůsobeny vašim dovednostem, schopnostem a výdrži, vždy budete mít na výběr, cvičit se bude individuálně, vždy bude vysvětleno co, proč a jak děláme.

PONDĚLÍ 11.8.2014 HRÁTKY NA POSÍLENÍ SEBEVĚDOMÍ
(prevence proti strachu - překonávání různých překážek, labyrintů, prolézaček, při nichž se pejskové pomalu a příjemnou cestou seznámí s různými materiály, zvuky a se zúženými prostory)

ÚTERÝ 12.8.2014 PAMLSKOVÉ RÉBUSY
(jak se učit krok za krokem - mozkový jogging pro páníčky i jejich psy)

STŘEDA 13.8.2014 DOG FITNESS HRÁTKY
(cvičení na nestabilních plochách, kavalety, překážkové dráhy... pro rozvoj psí šikovnosti)

ČTVRTEK 14.8.2014 KLIK - TRIK - HRÁTKY
(s klikrem i bez něho - pro rozvoj kreativity psí i člověčí - jak naučit psa to či ono - nemáte-li dostatek fantazie, zkusíme se naučit pár kousků z repertoáru asistenčních psů)

PÁTEK 15.8.2014 APORTUJEME - PŘINÁŠÍME - PŘETAHUJEME SE
(hry aportovací všeho druhu - vyřádí se začátečníci i pokročilí)

ZAČÁTEK KAŽDÝ DEN V 18 HODIN.
KONEC V CCA 21 HODIN - záleží na únavě psů a lidí
MAXIMÁLNÍ POČET - 5 PSŮ.


Cena 300,-- pro cvičící tým/den
Cena 1200,-- pro cvičící tým/celý týden
Diváci 100,--/den

Organizační informace:

Co s sebou:

  • psa s vodítkem (spíše delší) a s POSTROJEM – NE OBOJKY!
  • klec (nebo boudičku či přepravku) – během teorie a doby, kdy budou cvičit jiní, budou pejskové odpočívat a boudičky je na to nejlepší
  • spoustu oblíbených pamlsků nakrájených na malé kousíčky v dostatečném množství (doporučujeme více druhů; ideálně NEDROBIVÉ a také doporučujeme sýr, který bude dobře vidět na hnědém koberci, bude-li žádoucí pamlsky odhazovat); samozřejmě neuškodí ani jiné odměny, např. přetahovací hračky, míčky apod.
  • poznámkový blok a něco na psaní
  • vlastní židličku nebo polštářek, na kterém budete sedět; deka na přikrytí se také šikne
  • bude-li venku zabláceno, vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky)


Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Sejdeme se ve vyklizené třídě v prvním patře (v létě netopíme). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice - můžete si zde kdykoliv zdarma uvařit čaj nebo kávu. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m. Každý tým bude mít k dispozici oddělený prostor od ostatních.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové - Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

Ubytování: Pension Doctor (cca 20 metrů od školy; ubytování si každý účastník zajišťuje sám)

Můžete přijet s libovolným počtem psů, ale budete si je muset během cvičení střídat, jako byste měli jen jednoho - tj. všem bude věnován stejný časový prostor.

Přihlášky posílejte na bohmova.hana@post.cz
Do přihlášky prosím uveďte své jméno, mobilní spojení, e-mail, popis psa (plemeno a jeho věk) a den, na který se hlásíte.
Přihlášky považujeme za závazné až po zaplacení!

Vstupné prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 nejpozději do 8.8.2014 - jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Přihlášky považujeme za závazné až po zaplacení. Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)!

Psovod se účastní na vlastní nebezpečí, je odpovědný za škody způsobené svým psem a je povinen dodržovat pokyny pořadatele a instruktorů.

Těšíme se na Vás!