Tanec pro smutné tlapky

Místo konání: Kamenné Žehrovice u Kladna
Kontakt: lavyaana@email.cz
Odkaz: www.lavyaana.cz
Termín: 24.11.2018

Čas: 17:00

O co jde? Již po šesté si pro vás taneční skupina Lavyaana připravila charitativní akci s nabitým programem plným překrásných vystoupení. Můžete se těšit na orientální tance ve všech jeho podobách od tradičních až po moderní  fúze a fantasy. Krev vám rozproudí tanečnice flamenca a dětské skupiny  aerobiku a mažoretek. Nebudou chybět ani psí účinkující.

 

Pro koho letos tančíme? Příspěvek poputuje jednomu konkrétnímu  útulku a tím je spolek ForDogs z.s., který nezískává dotace z obecní pokladny. Z  celé částky z vybraného vstupného, výdělku z prodeje dárkových předmětů a dobrovolných příspěvků budou nakoupeny léky a antiparazitika, které tanečnice předají přímo  provozovatelům útulku. Dále můžete na akci přivést i nevyužité čistící prostředky, deky či prošlé autolékárny.

Kde a kdy? Asi tří hodinový taneční program začne v sobotu 24.11.2018 od 17 hodin v sále
Dělnického domu v Kamenných Žehrovicích u Kladna (1. máje 249, 273 01 Kamenné Žehrovice).

Bonus! Zveme Vás na seminář Ruského cikánského tance s Wardou, přední českou tanečnicí původem z Ruska, který se bude konat u příležitosti charitativní akce Tanec pro smutné tlapky od od 13:30 do 15:30 hod, v sobotu 24.11.2018 v sále Dělnického domu v Kamenných Žehrovicích u Kladna. Cena semináře je 450Kč. Výtěžek ze semináře bude přičten k celkové vybrané částce a stane se příspěvkem na péči o opuštěné a nemocné psy.

Chci vědět víc! Navšitvte stránky taneční skupiny Lavyaana, sekci Tanec pro smutné tlapky a Tanec pro smutné tlapky/seminář s Wardou.