Listopadová přivolávačská online výzva

Místo konání: online
Kontakt: romana@pejskarina.cz
Termín: 05.11.2018 - 30.11.2018

Asi i vy jste zažili, že přivolání vašeho psa není vždy spolehlivé. Třeba se začuchá a trvá mu, než k vám přijde. Nebo ho musíte vodit na vodítku a procházky si neužíváte ani vy, ani on, protože se bojíte, že vám váš miláček za něčím uteče? Nebo je to ten případ, že radostně běží ke každému psovi, co vidí, a tak ho radši držíte na vodítku?

Prostě si nikdy nejste jistí, zda na přivolání přiběhne...

Představte si, jaké by to bylo, kdyby:

→ si vás pes hlídal sám od sebe?

→ a pokud by se vzdálil, tak by přišel na první přivolání?

→ už byste se nebáli psa pustit z vodítka?

→ procházky by pro vás byly najednou zábavné a plné společných her?

→ váš vztah by se celkově zlepšil?

Přidejte se do měsíční přivolávačské online výzvy!

Každý týden získáte 4 videa, tedy 4 hry. Za listopad dohromady 16 přivolávačských her. Začneme u jednoduchých a skončíme u těžkých. Pokud si chcete se svým psem zlepšit nejen přivolání, ale i vztah, pojďte do toho. :-)
Vhodné pro štěňata, puberťáky, dospělé psy i seniory, stejně tak pro pejskaře začátečníky i pokročilé - výzvu přizpůsobíme vám na míru.

Cena:
990Kč - jedna osoba + jeden pes
1290Kč - jedna osoba + dva psi

Každý tým bude bodován a vítězové získají výhru :-)

K účasti potřebujete pouze pár minut denně na zhlédnutí videa, pár minut na zahrání si hry se psem a pokud budete chtít hru natočit, tak i pár minut na přidání videa na Facebook.
Cílem je odehrát každý týden všechny 4 hry. Navíc budete mít každý týden možnost splnit opravdovou výzvu navíc. :-)

Vyplňte přihlášku TADY: https://goo.gl/forms/TLFWR0ed6H1BiEQp1
Přihlášky přijímáme do 2.11., do 4.11. musí být přihláška uhrazena.

Platit můžete buď bankovním převodem na č.účtu FIO 2501128466/2010 (do poznámky napište LPOV+Vaše příjmení) nebo přes platební bránu (platba online kartou, rychlý převod, bankovní převod) ZDE: 
https://form.simpleshop.cz/kYV8/buy/

Každému přidělím jeho přístup do členské sekce na www.pejskarina.cz, kde budou jednotlivé hry postupně odkrývány v členské sekci.
Pokud platíte přes platební bránu, přístup Vám bude udělen automaticky (pokud jste dvojice, tak pouze jednomu z vás, tomu druhému přidělím přístup ručně, vše doladíme před začátkem!).
Také postupně přidám všechny do tajné skupiny na FB.

TATO VÝZVA SE DÁ KOMBINOVAT S ONLINE VÝZVOU PRO LEPŠÍ PŘIVOLÁNÍ A SEBEKONTROLU, KTERÁ JE ZAMĚŘENA HLAVNĚ NA zlepšení sebekontroly a klidu psa, plus získáte další přivolávačské hry navíc. Více o této výzvě zde: https://www.facebook.com/events/543800972710866

Chráníme Vaše osobní údaje dle zákona https://pejskarina.cz/ochrana-osobnich-udaju/ a přihlášením do výzvy akceptujete obchodní podmínky https://pejskarina.cz/obchodni-podminky/