Letní výcvikový tábor Nové Hrady

Místo konání: Penzion Na Celnici, Nové Hrady
Kontakt: sarka@ozzoteam.cz
Termín: 3.6.2018 - 8.6.2018

Čas: 19:00

Kdy: 3. – 8. 6. 2018
Kde: Penzion Na Celnici, Nové Hrady. Více o areálu na http://www.penzionnacelnici.cz/
S kým: výcvikář Šárka Pravdová
Pro koho: Štěňátka i dospělí, začátečníci i pokročilí.

Výcvik:
Základní poslušnost: skupinové cvičení poslušnosti pro začátečníky a mírně pokročilé. Zaměříme se na přivolání, chůzi u nohy, odložení, povel Fuj!, překonávání překážek a další. Bude probíhat 1x denně

Poslušnost pro pokročilé: skupinové cvičení poslušnosti pro ty, kdo už základy trochu znají a chtěli by je dále rozvíjet. Bude probíhat 1x denně
Práce ve složitém prostředí: skupinové cvičení pro ty, kdo chtějí už naučené povely upevnit za složitějších situací. Pro výcvik budete potřebovat určitě alespoň jednu až dvě zavíratelné krabičky a minimálně 6 druhů pamlsků o různých hodnotách. Výcvik probíhá 1x denně.
Individuální výcvik: Pro zájemce bude možnost dohodnout také individuální lekce. Náplň lekcí pak lze volit dle vašich požadavků od poslušnosti, po přípravu na výstavy či triky. Výcvik probíhá 1x denně.

Speciální pachové práce a stopy: pro zájemce bude možné cvičit rozlišování vlastních či cizích předmětů, vyhledávání předmětů ve čtverci a vyhledávání ztracených předmětů, nebo stopy. Tyto disciplíny lze trénovat jako skvělou zábavu (a pro pejsky krásně unavující), nebo i jako přípravu na zkoušky do rozsahu ZMP2/ZVV2. Výcvik probíhá 1x denně.

Cena výcviku:
Základní cena výcviku je 400,- za 4 lekce (výcvik 1x denně) dle vašeho výběru. K tomu si pak sami můžete vybrat další lekce, které budete chtít absolvovat. Každý den bude možnost absolvovat max 3 lekce, každá v délce zhruba 40min, dle toho, jak se nám pejsci vydrží soustředit. Ale doporučuji nechtít po psu 3 lekce každý den, je to opravdu hodně. Cena každé další lekce je 100 Kč. Do přihlášky mi prosím napište o jaký typ výcviku byste zhruba měli zájem, na místě pak doladíme podrobnosti.

Pro pejsky bude program tábora a především nové prostředí velice náročné. Mezi jednotlivými výcviky nechte psy dostatečně odpočívat.
Trénink bude probíhat za každého počasí, v případě opravdu nepříznivého počasí si trenér vyhrazuje právo lekce vyměnit za trénink, který je možné provádět ve vnitřních prostorách např. triky. V případě výjimečném i zrušit bez náhrady.

V případě zájmu se lze účastnit i jen části tábora.

Facebooková událost