Výcvikový tábor Nové Hrady 2017

Místo konání: Penzion Na celnici Nové Hrady
Kontakt: S.Pravdova@seznam.cz
Termín: 3.6.2017 - 10.6.2017

Čas: 15:00

Individuální výcvik: bude probíhat jednou denně a bude záležet především na Vás, co budete chtít s pejskem cvičit. Můžeme se zaměřit na poslušnost jak běžnou, tak sportovní, zkusit různé triky, zábavná cvičení, kterými unavíte psí hlavičku…

Základní poslušnost: skupinové cvičení poslušnosti pro začátečníky a mírně pokročilé. Zaměříme se na přivolání, chůzi u nohy, odložení, povel Fuj!, překonávání překážek a další. Bude probíhat 1x denně.

Poslušnost pro pokročilé: skupinové cvičení poslušnosti pro ty, kdo už základy trochu znají a chtěli by si je upevnit také při cvičení mezi dalšími psy. Bude probíhat 1x denně.

Hry pro lepší ovladatelnost: budou probíhat 1x denně ve skupinkách. Ukážeme si způsoby, jak pejska jednoduše zabavit a unavit, procvičíme přivolání, zůstávání i spoustu dalších cviků zábavnou formou, která bude bavit Vás i Vašeho psa.

Speciální pachové práce a stopy: dle požadavků bude možné cvičit rozlišování vlastních či cizích předmětů, vyhledávání předmětů ve čtverci a vyhledávání ztracených předmětů, nebo stopy. Tyto disciplíny lze trénovat jako skvělou zábavu (a pro pejsky krásně unavující), nebo i jako přípravu na zkoušky do rozsahu ZMP2/ZVV2. Výcvik probíhá 1x denně.

Cena výcviku: 1x denně (celkem 6 lekcí) 400,-
2x denně (celkem 12 lekcí) 800,-
3x denně (celkem 18 lekcí) 1200,-
Pro pejsky bude program tábora a především nové prostředí velice náročné. Mezi jednotlivými výcviky nechte psy dostatečně odpočívat.
Trénink bude probíhat za každého počasí, v případě opravdu nepříznivého počasí si trenér vyhrazuje právo lekce vyměnit za trénink, který je možné provádět ve vnitřních prostorách např. triky. V případě výjimečném i zrušit bez náhrady.

V případě zájmu se lze účastnit i jen části tábora.

Facebooková událost