Treibballový víkend zakončený závody

Místo konání: Radíkov u Jindřichova Hradce
Kontakt: lucie.vombat@tiscali.cz
Termín: 27.5.2016 - 29.5.2016

Čas: 17:00

Hrubý harmonogram:

  • Pátek: Po 17. hodině příjezd, seznámení s areálem, ubytování, večer teorie treibballu.
  • Sobota: Dopolední a odpolední blok výcviku v malých skupinkách podle stupně pokročilosti od začátečníků po závodníky. V případě příznivého počasí watertreibball, večer teoretický blok.
  • Neděle: Závod a zakončení akce. Nezávodící psovodi mají možnost samostatného tréninku.

Podrobnější informace budou postupně doplněny na stránce Program

Ubytování:
Čtyřlůžkové nevytápěné chatky s elektřinou bez lůžkovin, sociální zařízení s teplou vodou, pitná voda. Parkování u chatek. V případě příznivého počasí možnost koupání v blízkosti areálu. Plánujeme táborák – nezapomeňte křesílka k ohni a uzeniny na opékání. Psi jsou ubytováni v chatkách (prosíme přehoz přes matrace a pro „ničitele“ klec). V okolí neomezené vycházky v nedotčené přírodě České Kanady, pro „lovce“ nezapomeňte Flexi vodítko.

Stravování:
Vlastní. K dispozici je kuchyně s kuchyňskými potřebami, kompletním nádobím a lednicí.

Ceny:
Ubytování: chatka: 400 Kč (cena za 4 lůžkovou chatku. Cena je fixní za celý víkend bez ohledu na příjezd/odjezd. Chatku je možné sdílet po předchozí domluvě, případně označit ochotu sdílení v přihlášce), vlastní stan: 150 Kč/2 noci.
Trénink s instruktorem: 250 Kč za psa (malé skupinky rozdělené podle pokročilosti). Diváci zdarma.
Závody (včetně her): 300 Kč 1. pes - nečlen TRB klubu, 250 Kč 1. pes - člen TRB klubu, 250 Kč. 2. a další pes - nečlen TRB klubu: 200 Kč, 2. a další pes - člen TRB klubu. Diváci zdarma. Platby jsou nevratné, je ale možné je převést na náhradníka.

Přihlášení:
Je možné se přihlásit na všechny akce, i na jednotlivé akce samostatně. Výcvik i závody budou začínat od 10.00, takže je možné přijet i na jeden den bez ubytování. Výsledky jarních a podzimních závodů se budou sčítat a vítězové obou kol v kategoriích TRB 1-3 L,S získají titul Šampion TRB 2016. Jarní i podzimní závody budou vyhodnoceny také samostatně. Pro přihlášení vyplňte Přihlášku, v níž zatrhněte pouze akce, jichž se hodláte zúčastnit. Pokud budete chatku s někým sdílet, domluvte se, kdo uvede žádost o ubytování, v případě, že účastníky akce neznáte, uveďte zájem o sdílení chatky. Po vyplnění Přihlášky obdržíte pokyny pro zaplacení s uvedením celkové částky i čísla účtu pro její zaslání. Až po uhrazení částky Vám bude rezervováno ubytování, místo v kursu i na závodech. Chatek je velmi omezené množství (celkem 8), je třeba se přihlásit včas. Počet účastníků kursu je omezen na 20 cvičících týmů. Počet účastníků závodů je omezen na 30 závodících týmů.

Propozice + Přihlášení