HAPPY DOG SHOW 2016

Místo konání: Praha 6 - kemp Džbán
Kontakt: HT@happy-tail.cz
Odkaz: happy-tail.cz
Termín: 09.04.2016 - 09.04.2016

Čas: 8:00

HAPPY DOG SHOW 2016 je výstava pro psy s PP, bez PP a samozřejmě pro originální pejsky jako jsou kříženci. Již v roce 2014 jsme pořádali podobnou akci s názvem DOG SHOW RYCHETY jako studentská společnost.

Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

 

Naše výstava je pojatá vážně-nevážně. Posuzování probíhá téměř jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a výstavním postoji. Nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání. Posuzovat budou zkušení chovatelé pro danou FCI, nikoliv oficiální rozhodčí. Především se hodnotí celková kondice psa a souhra pejska s majitelem.

Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích  a disciplínách  nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém, a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebudou chybět ani ukázky – canisterapie, dogdancing, dogfrisbee, obediance, agility, obrany či představení nadačních fondů, útulků a azylů, které podpoříme naší akcí. Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky, vodítka a hračky. 

Na každého přihlášeného pejska bude čekat balíček od společnosti JK ANIMALS v hodnotě 200 Kč, krásný diplom, ČASOPIS HAF & MŇAU a sleva na zájezd od cestovní kanceláře EXTREM SPORT. Pro vítěze bude připraveno krmivo Sam's Field a mnoho dalších cen od našich sponzorů.

Program, přihlášky a více informací najdete na http://happy-tail.cz

UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK:

1) 19.1.2016

2) 19.2.2016

3) 9.3.2016