Víkendový seminář Nosework s Julií Bukovinskou

Místo konání: DOG centrum
Termín: 16.1.2016 - 17.1.2016

Čas: 9:00

Nosework se dá volně přeložit jako "práce nosem". Jedná se o psí sport, který vychází z nejpřirozenější schopnosti všech psů – čichu. Nejde však o hledání pamlsků ani hraček, psi se od začátku učí vyhledávat specifický vzorek pachu ( skořice, pomeranč a nebo třeba i čaj ) a označovat jej tak, jak je to běžné v praxi záchranářů či policejních psů. Celý koncept vychází z principu pozitivního posilování.

NW je vhodný pro každého psa bez ohledu na jeho věk, velikost, aktivitu a zkušenosti. Temperamentní a mladí psi se při práci nosem učí trpělivosti, sebekontrole a soustředění. Pro starší psy a zvířata v rekonvalescenci je to způsob jak je udržet v dobré psychické kondici. Nosework může být doplňkovou aktivitou nebo sportem, ve kterém se skladájí zkoušky. Nepotřebujete žádné nákladné pomůcky, základy si zvládnete trénovat i v pohodlí domova. Zkusit to může opravdu každý.

Náplň:
V sobotu dopoledne proběhne seminář věnovaný teorii a zkušebnímu řádu Nosework. Sobotní odpoledne a celou neděli se budeme věnovat praktickému cvičení. Seminář bude probíhat ve vnitřních i venkovních prostorách DOGcentra.

Ceník:
Cena 1300,-Kč / tým, kapacita je 5 týmů ve dvou skupinách
Divák 400,-Kč /sobota (seminář + nácvik)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST