Problémové chování psů - internetová přednáška

Místo konání: Internet
Kontakt: S.Pravdova@seznam.cz
Termín: 23.1.2016

Čas: 16:00

Popisuje možné příčiny, projevy, způsoby nápravy. Svým obsahem je určena především laické veřejnosti, která často nemá žádné nebo má mylné informace o tom, jak tyto situace řešit. Tím dochází k chybám a nedorozuměním, kterým by se při správném vedení dalo snadno vyhnout.

Nikomu nemohu slíbit, že jedna přednáška vyřeší problémové chování jeho psa.  Ale měla by Vás správně nasměrovat, dát Vám vodítko, jaké rady hledat a jak o celém problému uvažovat. Součástí přednášky jsou také ukázky konkrétních postupů nápravy a samozřejmě možnost diskuze.  Pokud budete chtít, můžete si i předem natočit problém, s nímž se potýkáte, a během přednášky tento problém probereme a navrhneme nápravu.

Program:

Úvod

Nejčastější příčiny a obecná terapeutická doporučení – 30min

Diskuze

Dominantní chování a strach – 49min

Diskuze

Agresivita – 32min

Diskuze

Ponechání o samotě a nejčastější výchovné problémy – přes 30 min, zatím v přípravě

Diskuze

Cena:

650,- splatná na účet 2000374466/2010, jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Po připsání částky na účet Vám budou zaslány přihlašovací údaje. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky

Pro ty, kteří navštěvují nebo navštěvovali některý z výcvikových kurzů v Ozzoteamu, nebo se zúčastnili nějaké z mých přednášek, intenzivek, tábora či jiné akce sleva 20%!

K přihlášení prosím využijte formulář níže na stránce.

Čas:

Sobota 23. ledna 2016 od 16 hodin. Jednotlivá videa a diskuzní forum zůstanou přístupné až do neděle 24.1. do 21 hod.