Jak mluvit se zvířaty s Wynter Worsthorne

Místo konání: Říčany
Kontakt: sarka@krasnacarodejka.cz
Termín: 4.7.2015

Čas: 9:00 - 18:00

KOMUNIKOVAT SE ZVÍŘATY se budeme učit na semináři s Wynter Worsthorne z Jižní Afriky, která se mezidruhové komunikaci věnuje již více jak 15 let.

4.-5.7. 2015 Kulturní centrum Labuť, Říčany u Prahy
9:00 - 18:00 hodin

Každá myšlenka, pocit a záměr jsou psychickou energií, která má svou vlastní frekvenci.
Naučíme-li se "naladit" na stejnou frekvenci zvířat, naučíme se s nimi telepaticky mluvit.

Wynter nás bude učit uklidnit mysl a slyšet co naši psí, kočičí, koňští, ptačí . . . prostě zvířecí kamarádi říkají, co je trápí, co potřebují, co mají rádi . . .

Další oblastí, kterou budeme s Wynter prozkoumávat je technika "skenování" těla, kde se dozvíte jak získat informace o fyzické kondici zvířete.

Prakticky mluvit se budeme učit s přítomnými zvířecími učiteli, i na dálku s našimi miláčky, které máme doma na gauči, zahradě, nebo ve stáji.

Wynter se věnuje komunikaci se zvířaty profesionálně téměř 15 let. Celý svůj život má zvláštní spojení se všemi zvířaty. V roce 2000 udělala významný osobní objev, že "mezidruhová" komunikace je velmi reálnou záležitostí. Spojení mezi zvířaty a lidmi jde mnohem dále než vztah s naším mazlíčkem, kde většina z nás komunikaci připouští.
Skrze techniky nejrůznějších učitelů se Wynter naučila jak pracovat se zvířaty výjimečným způsobem. Je schopná spojit se s nimi, porozumět jejich myšlenkám a pocitům skrze uklidnění mysli a přizpůsobení její energetické frekvence k energetické frekvenci zvířat.
Wynter je přesvědčena, že tato schopnost není omezena jen pro několik vybraných. Tato dovednost je dostupná každému. Každý z nás má schopnost komunikovat se zvířaty. Vše, co potřebujeme je láska a respekt ke všem bytostem a ochota otevřít naše vědomí.

Cena: 3 500,-Kč

Seminář bude v angličtině s českým překladem.

Registraci můžete provést na e-mailu: sarka@krasnacarodejka.cz nebo na 777 012 906
Následně Vám budou zaslány detailní informace k semináři spolu s platebními podmínkami k úhradě zálohy 1 500,-Kč.

Více informací na www.krasnacarodejka.cz