Dog Show Rychety 2014

Místo konání: Uhřiněves, Praha 10
Kontakt: ht@happy-tail.cz ; 777640273
Termín: 22.03.2014

Čas: od 7:30 přejímka psů

Tímto bychom Vás chtěli pozvat na připravovanou událost Dog show Rychety 2014, která se bude konat v kynologickém centru Rychety, jež se nachází v Uhříněvsi (Praha 10).

Dog Show Rychety je přehlídka (výstava) pro psy s PP, bez PP a samozřejmě pro originální pejsky jako jsou kříženci. Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích a disciplínách nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebude chybět ani ukázka záchranné veterinární služby PET MEDIC, dogfrisbee, dogdancing, obedience, obrany či umisťovací výstava pejsků bez domova, kteří jsou nyní v péči útulku Maršovice. 

Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky a vodítka a hračky. Některé z nich budou ruční výrobky, pocházející z naší vlastní tvorby. 

Jako V.I.P. host nás přijde podpořit i herečka a moderátorka Iva Pazderková!

Každý přihlášený pejsek získá balíček od generálního sponzora JK BRAND hodnotě cca 150Kč + diplom. Vítězové získají kokardu či pohár a spoustu chutných cen jako např. Sam's Field superprémiové krmivo pro psy (13kg a 2,5kg baleních), pamlsky, hračky, obojky, vodítka...

SOUTĚŽE
Juniorhandling 3-10 let
Juniorhandling 10-16 let
Podoba pána a psa :-)
Nejhezčí pár psů (pouze pro plemena)

PŘIHLÁŠKA + PROPOZICE najdete na našich stránkách: www.happy-tail.cz
V případě dotazů pište na zeď události či na HT@happy-tail.cz

Veškerý výdělek z tohoto dne, poputuje na zlepšení životních podmínek pejsků v Maršovicích.
www.utulek-marsovice.estranky.cz

Přiložené soubory

Propozice (DOC 206 kB)
Přihláška plemena (DOC 188 kB)
Přihláška voříšci (DOC 184 kB)