Služby pro psy (firemní inzerce)

 
 
Zrušit filtr

                         
Vložit inzerát

Zapomenuté heslo? | Registrace

 Koupání a stříhání psů - celoroční brigáda
Dobrý den, do nového pojízdného salonu pro psy a další mazlíčky hledáme do týmu spolehlivé lidi. Náplní práce je mytí, stříhání a celková úprava mazlíčků. Zkušenosti v oboru výhodou, pokud je nemáte, nevadí. Vše Vás naučíme, vysvětlíme a zaučíme Vás. Požadujeme velice kladný vztah ke zvířatům, trpělivost, spolehlivost, vytrvalost. Dále řidičský průkaz skupiny ...
kraj Praha
Cena: Dohodou
detail
 Dočasné ubytování pejska Praha východ
Dobrý den, hledáme dočasné ubytování/hlídání pro našeho pejska Blekyho v době dovolené. Je to rasa flat coated retriever a je mu už 10 let, je klidný, zdravý, hodný i k dětem. Nejvíc by se mu líbilo na zahrádce u baráčku, není potřeba s ním chodit na procházky. Ideální lokalita Praha nebo Praha východ (Čakovice, Brandýs, Neratovice, Zdiby).
kraj Středočeský
Cena: Dohodou
detail
 Venčení a hlídání - pravidelně - Praha -Zbraslav
Hledám pravidelné venčení a hlídání pro mé dva hafany. Přes pracovní týden venčení, cca každý druhý týden víkendové hlídání. Ela (11 let, německý pinč) a Nik (6 let, PRT). Kastrovaní, zvyklí na byt i zahradu. Cena dohodou. Preferuji pravidelnou a dlouhodobou spolupráci. Možné jako brigáda.
kraj Praha
Cena: neuvedena
detail
14.2.2017

Psí Hotel Kukle

 Psí Hotel Kukle
Ubytování pro psy všech plemen, věku a stáří. Individální přístup. Pravidelné venčení na oploceném prostoru o rozloze 1500 m2, procházky do blízkého lesa. Možnost venčení bezkonfliktních psů s dalšími psími klienty. Ubytování ve venkovních i vnitřních kotcích.
kraj Pardubický
Cena: Kč 200,00
detail