Služby pro psy (firemní inzerce)

 
 
Zrušit filtr

                         
Vložit inzerát

Zapomenuté heslo? | Registrace

22.1.2021

Hlídání psů

 Hlídání psů
Nabízím hlídání u mě doma malých a středních plemen :) mám doma dvě čivavky. Jsou přátelské a vyrovnané. :) Máme velký baráček se zahradou a milujeme psy!! :) Hlidáme na dobu neurčitou, vše je na domluvě :) Pro více info neváhejte napsat!! Pro psíky můžeme kamkoli dojet :)
kraj Praha
Cena: dohodou
detail
 Hledáme střihačku/střihače do psího salónu
Budujeme tým a hledáme šikovnou střihačku, nebo střihače psů. Nabízíme pronájem místa v prostorách našeho salónu BestFriendsClub, FIT & WELLNESS PRO PSY A JEJICH PŘÁTELE na adrese 5. května 38, Praha 4, kousek od metra C Pražského povstání. Dále se v provozovně nachází tělocvična a masérna pro pejsky. Zatím máme otevřeno od středy do pátku, ale je zde i ...
kraj Praha
Cena: neuvedena
detail
 Registrace čipu psa do registru psů
Zaregistrujte čip pejska do registru psů na našem webu www.evidencepsu.cz pro případ, že se ztratí. Pouze očipovat pejska nestačí. Zdarma provozujeme sekci pro ztracené a nalezené pejsky.
kraj Praha
Cena: 149 Kč
detail
14.2.2017

Psí Hotel Kukle

 Psí Hotel Kukle
Ubytování pro psy všech plemen, věku a stáří. Individální přístup. Pravidelné venčení na oploceném prostoru o rozloze 1500 m2, procházky do blízkého lesa. Možnost venčení bezkonfliktních psů s dalšími psími klienty. Ubytování ve venkovních i vnitřních kotcích.
kraj Pardubický
Cena: Kč 200,00
detail