Služby pro psy (firemní inzerce)

 
 
Zrušit filtr

                         
Vložit inzerát

Zapomenuté heslo? | Registrace

10.4.2021

Výcvik psů

 Výcvik psů
Nabízíme výcvik psů. Cvičíme základní poslušnost, handling, lovecký výcvik. Jsme lidé co milují psy a snaží se pomáhat lidem s výcvikem. Máme samé kladné recenze. Psy cvičíme pozitivní metodou. ☺️ Výcviky jsou individuální i skupinové. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonní číslo 737 818 404 Naše fb stránky jsou ...
kraj Vysočina
Cena: 250 Kč
detail
1.4.2021

Venčení

 Venčení
Dobrý den, ráda Vám pomohu s procházkami a venčením pejska malé a střední rasy. Nejlépe Brno Řečkovice, Medlánky. Zkušenosti máme.
kraj Jihomoravský
Zdarma
detail
 Venčení a hlídání psů
Dobrý den. Nabízím venčení vašich pejsků, nejraději malou a střední rasu. Zkušenosti mám, dovedla jsem svého pejska k bonitaci a na výstavy, ověření přes agenturu mám. Nejdůležitější je však je zájem a láska. Venčení v lese a parcích na delší dobu uvítám.
kraj Středočeský
Cena: dohodou
detail
 Venčení pejsků v době pandemie
Dobrý den, V rámci dobrovolnictví v programu DofE nabízím venčení a základní výcvik pejsků v době pandemie, samozřejmě zcela zdarma. Dokážu dojet po Praze, nejlépe však kolem Prahy 4 nebo 10. Zkušenosti s pejsky mám pokročilé a hlavně pejsky miluju. Pokud budete mít zájem, budu ráda za mail na kapkova@heroldovysady.cz. Těším se na spolupráci!
kraj Praha
Zdarma
detail
 Bahňáček - psí sporty
Nabízíme lekce psích sportů - agility, hoopers, obrany, coursing, psí škola. Více informací na FB stránkách: https://www.facebook.com/bahnacekpsisporty.
kraj Zlínský
Cena: neuvedena
detail
14.2.2017

Psí Hotel Kukle

 Psí Hotel Kukle
Ubytování pro psy všech plemen, věku a stáří. Individální přístup. Pravidelné venčení na oploceném prostoru o rozloze 1500 m2, procházky do blízkého lesa. Možnost venčení bezkonfliktních psů s dalšími psími klienty. Ubytování ve venkovních i vnitřních kotcích.
kraj Pardubický
Cena: Kč 200,00
detail