Služby pro psy (firemní inzerce)

 
 
Zrušit filtr

                         
Vložit inzerát

Zapomenuté heslo? | Registrace

 Hlídání starých a nemocných psů
Hledám někoho kdo by nám v Brně pohlídal v termínu 3.-8.5.2019 Jeden z psů má nádor a často se počůrává (pouze přes den v noci zatím ne) a druhý špatně vidí. Je potřeba 3x denně vyvenčit. Je jim 15 let a nejsou agresivní, většinu času spí...Hledám někoho kdo by si je vzal domů a nevadilo by mu občas vytřít..
kraj Jihomoravský
Cena: Dohodou
detail
 Stříhání a úprava psů Marie Pourová
Nabízím stříhání, trimování a koupání pejsků všech plemen. Fb: Stříhání a úprava psů Marie Pourová
kraj Královehradecký
Cena: neuvedena
detail
 Fotografování domácích mazlíčků
Nabízím focení psů i jiných domácích mazlíčků v Brně a okolí. Více informací a ukázek na www.mrackova.com
kraj Jihomoravský
Cena: 150 Kč
detail
 Venčení pejsků a feneček
můžu venčit pejsky vlastně skoro kdykoliv od 14 h někde kolem Prahy a okolí (nejlepší by byl okres Beroun) mám velmi ráda psy a chci jim nějak pomáhat. Jestli vůbec bude mít někdo zájem tak můžete napsat budu moc ráda.
kraj Praha
Zdarma
detail
 Odčervení pro psa zdarma?
Devět z deseti psů užívá pravidelně odčervovací tablety, aniž by majitelé věděli, zda je opravdu potřebují. Nekrmte svého psa léky zbytečně. Pravidelné vyšetření trusu je vhodnou alternativou. Pokud vašemu psovi parazity zjistíme, odčervení dostanete ZDARMA.
kraj Praha
Cena: 207Kč
detail
 Roste vaše štěně do krásy?
Máme nového člena rodiny. Ale jak vlastně poznáme, že se o něj správně staráme? Jak zjistíme, jestli třeba neroste moc rychle, nebo naopak pomalu? Odpoví vám Labvet - růstový test. https://www.labvet.cz/page.php?id=110
kraj Praha
Cena: od 500 Kč dle rozsahu vyšetření
detail
14.2.2017

Psí Hotel Kukle

 Psí Hotel Kukle
Ubytování pro psy všech plemen, věku a stáří. Individální přístup. Pravidelné venčení na oploceném prostoru o rozloze 1500 m2, procházky do blízkého lesa. Možnost venčení bezkonfliktních psů s dalšími psími klienty. Ubytování ve venkovních i vnitřních kotcích.
kraj Pardubický
Cena: Kč 200,00
detail