Borec - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8m Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce.

Josepčík jménem Borec k nám připutoval z Konce sveta i se svojí ségrou Borkou, kterou vám představíme v druhém inzerátu. Oba jsou naprosto evidentní kříženci jezevčíka.

Narodili se na začátku léta kdesi v osadě na východním Slovensku a tak jejich start do života nebyl úplně nejlepší. I přesto jsou to moooc snaživá špenátka a všechno, co ještě neumí, kompenzují alespoň svojí roztomilostí. A té mají opravdu na rozdávání.

Borec je průbojnější povahy, ale pořád je to prostě čistý a nepopsaný list. Nová rodinka ho bude muset naučit úplně všechno, včetně čistotnosti a slušnému chování v bytě. Chlapeček zatím umí jen papat, kakat a ničit hračky.

Pro pejska hledáme přiměřeně aktivní rodinu, bez malých dětí a v ideálním případě se zkušeností s jezevčíky.

Borec odejde do adopce kompletně očkovaný, odčervený, ošetřený proti blechám a klíšťatům, čipovaný s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku (ošetřeno dočasnou smlouvou).

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.