Kuky z Boudy ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Kuky z Boudy ❤

Miloučký Kuky je malý 5,5 měsíční roztomilý rošťáček. Na krátkých nožkách si běhá životem, hraje si a dovádí s hračkami a jinými pejsky, a už teď tajně sní o svých lidech, které bude milovat celým svým srdcem, bude je následovat na všech procházkách a výletech, neohroženě je bránit před vším zlem a stane se jim navždy nejlepším čtyřnohým parťákem a něžnou láskou.

Kuky už sice zmeškal prvních pár tříd psí základky, přesto věříme, že v nové rodině se všechno brzy doučí a stane se tím nejsprávnějším pejskem svých nejúžasnějších páníčků.

Má moc rád děti, miluje procházky, nevadí mu ani hluk dětských hřišť, lehne si pod kočárek a spokojeně odpočívá, než se vydá se svou dočasnou rodinou zpátky domů. Je to neskutečný mazel, nehne se od svého páníčka na krok.

Kuky umí chodit na vodítku, zvládá už i hygienu. Potřebuje čas, je trosku plachý, ale není nedůvěřivý. Hned se chce s každým kamarádit. Nevadi mu jiní pejsci, fenky, ani kočky. Je to však pořád ještě malé štěně, takže co není, může být - ale správnou výchovou se z něj stane bezvadný psí parťák. Hledáme mu rodinu, pro kterou bude právoplatným členem rodiny a bude s ní bydlet v bytě či v domě se zahradou - v tomto případě ale chceme, aby měl pelíšek uvnitř v domě, v blízkosti svých milovaných lidí. 

V dospělosti u Kukyho odhaduje hmotnost do 12-13 kilo, menší až střední vzrůst. Jedná se o křížence neznámého původu. Nachází se nedaleko Ostravy. 

Kuky je očkovaný, čipovaný, odčervený, není zatím kastrovaný. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. 

V případě zájmu o adopci Kukyho nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.