Skipy

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Bohumín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 24.04.2023
Akt. umístění: Útulek Bohumín
Evidenční číslo: 898

Podrobný popis

Skipy má nepřehlédnutelný kukuč, je kamarádský, radostný, hravý, miluje aportování a hračky. Je jasné, že k sobě hledá aktivního parťáka na společné procházky, výlety, psí sporty, takový pejsek potřebuje zaměstnat. Je inteligentní a učenlivý. Skipy se lépe snáší s fenkami, na kluky někdy zabrblá, ale vyloženě nevyjíždí a pracovat na odstranění tohohle učitě půjde. Také jsme si po příchodu k nám všimli, že byl trochu žárlivka a páníčka chtěl mít pro sebe a druhé psy odháněl, ale stačí mu jen vymezit hranice, ukázat, že se nic neděje, a rychle pochopí, že páníček může mít i víc psích kámošů zároveň.
 
U Skipyho byly zjištěny problémy s ledvinami a štítnou žlázou (krevní odběry se dělaly koncem června 2023 a pak proběhly další odběry). Poslední výsledky (říjen 2023) ukázaly, že štítná žláza je v pořádku, dále se léčil s ledvinami, ty jsou dle veterináře také v pořádku. Zájemci o adopci od nás získají veškeré informace ohledně zdravotního stavu. Co se týče jeho povahy, nic se nezměnilo, stále je to aktivní parťák, který dle veterináře může žít klidně dalších deset let. 
 
Ohař, pes, odchycen s nezaregistrovaným čipem 24. 4. 2023 ve večerních hodinách na ulici Tovární v Bohumíně. U nás pod evidenčním číslem 898.
 
 
V případě zájmu o adopci nás prosím nejdříve kontaktujte přes tlačítko Poptat psa na webu, přes facebook nebo instagram.