Winky

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Bohumín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 27.04.2024
Akt. umístění: Útulek Bohumín
Evidenční číslo: 983
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Winky potřebuje velkou dávku socializace, klidné zázemí, péči a vlídné zacházení. Winky k nám přišel hodně vystrašený, nic nezná, neumí na vodítku, ale po seznámení je hodný, nechá se mazlit, za úplatek si nechal ostříhat drápky. Co nejvíc se ho budeme snažit "vymazlit" = vychovat, socializovat u nás, ale velká míra toho padne na nového páníčka, který bude muset Winkyho naučit ještě spoustu věcí a provést ho lidským světem tak, aby už neměl z něčeho obavy. Bezpodmínečně potřebuje získat vzájemnou důvěru. Proto pro něj hledáme rodinu, která bude vědět, jak pejska správně socializovat a bude mít čas se mu věnovat.

 

Tento malý kříženec byl nalezen bez označení čipem na ul. Souběžná v Bohumíně 27. 4. 2024 po srážce autem. Byl na pozorování u veterináře a 30. 4. 2024 byl převezen k nám do útulku. Byl bez většího zranění (chtělo to jen jeden steh na zadní noze), ale byl zanedbaný (zablešený, přerostlé drápy, bez socializace). Podle všeho se jedná o sourozence Tinkyho, který byl nalezen týden před ním. Stejně jako zpočátku i Tinky je tento pejsek bázlivý. Věk v době nálezu: cca 1 rok. Ev. č. 983.

V případě zájmu o adopci nás prosím nejdříve kontaktujte přes tlačítko Poptat psa na našem webu, přes facebook nebo instagram a počkejte, až se vám ozveme zpět.