Ringo - nejlepší přítel ❤

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Ringo - nejlepší přítel ❤

Ringo je ten nejbáječnější a nejhodnější pes na světě. Kdyby mohl, ve svých černých tlapkách by vám snesl modré z nebe a v jeho korálkových očích uvidíte nekonečno důvěry a lásky... 

Ringo je veliký mazel, všechno ho zajímá a u všeho chce být. Prvních pár chvilek je opatrný a jako každý citlivý klučina potřebuje kapku trpělivosti, ale stačí pár piškotků a Ringo vás začne milovat celým svým srdcem.

Ringo je velice chytrý a učenlivý, rychle si zvyká. Vydrží sám doma aniž by dělal neplechu, ale zároveň je pro každé dobrodružství a akční výlet. 
Moc rád poznává i ostatní pejsky, má radost z každého nového kamaráda, na kočičky zatim nikdy nijak nereagoval a na domácí kočku by si snad zvykl.

Hledáme pro Ringa skvělou a akční rodinu, pro kterou bude tento pejsek právoplatným členem rodiny, ne hlídačem na zahradu nebo doplňkem na gauč. 

Ringo má momentálně cca 2 roky a je příjemné střední velikosti kolem 20 kg. Jedná se o křížence neznámého původu.

Ringo je očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. 

V případě zájmu o adopci Ringa nám prosím napište co nejvíce informací o nám prosím napište co nejvíce informací o sobě na e-mail katerina@utulekbouda.cz, nebo nám vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.