Bublina z Boudy ♥ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Bublina z Boudy ♥
 
Bublina je dechberoucí, úžasná, něžná a milující psí slečna. V jejích očích se leskne naděje na nový život, každý den jí totiž vykládáme o té skvělé a dokonalé rodině, která na ni někde čeká, a ona nám věří...
 
Bublinku jsme přijali do péče spolu s jejími 7 miminky, společně se našli v lese. Naštěstí jejich osud nebyl kolemjdoucím lhostejný, a tak se Bubliš i se svými štěňátky ocitla u nás v Boudě.
 
Bublinka, maminka každým coulem, neskutečně jemná a citlivá psí dáma, která miluje nejen lidi, ale i pohyb a své psí kámoše. Jiné pejsky ke svému štěstí nepotřebuje, klidně bude ráda i jako jedináček dělat své rodině samou radost. Hledáme jí milující rodinu, která jí dá ten nejlepší život, jaký by si každý pejsek moc přál. Pro Bubli hledáme rodinu aktivní, pečující a trpělivou. Bubli moc ráda běhá a skáče, bude ji určitě bavit i nějaký psí sport. Rádi bychom, aby pro své lidi byla právoplatným členem rodiny, se kterou bude společně bydlet v bytě či v domě se zahradou - v tomto případě ale chceme, aby měla pelíšek uvnitř v domě, v blízkosti svých milovaných lidí.
 
Bublinka je nekonfliktní s jinými pejsky, zvykne si jistě i na kočky. Bude z ní skvělá a aktivní parťačka pro každou srandu a každé dobrodružství. Rádi bychom ji našli zkušenější rodinu, která pejskům rozumí a dokáže vnímat jejich potřeby. Která je ochotná aktivně se věnovat výchově nového člena rodiny a přijmout ji mezi sebe bez výhrad. Pozná Bubli konečně jaké to je, být šťastná?
 
Bublina je cca dvouletá fenka menší střední velikosti (cca 15 kg). Je odčervená, čipovaná, očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra a bude kastrovaná. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Ostravy.

V případě zájmu o adopci Bublinky nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.