MŘENKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky adopce neprostudují, nebudeme odpovídat.

Fenečka M(a)řenka se narodila v červnu 2022 kdesi v osadě na východním Slovensku a k nám pak přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR. Fenečka barvou i vzhledem připomíná kříženku border kolie, australský ovčák a nebo kelpie. Její hyperaktivní povaha tato plemena spíše potvrzuje. 

Mařenka je rozjívené, divoké a pěkně tvrdohlavé děcko. Už teď se jeví jako hodně chytrá holka, která k sobě bude potřebovat aktivního pánečka, co bude umět zaměstnat i její mozeček. Silou u ní nikdo nic nezmůže, ale za pomocí správné motivace se naučí cokoliv. Uvítáme zájemce, kteří se budou chtít realizovat v různých psích sportech. 

Máří aktuálně váží zhruba čtrnáct kilo a zřejmě ještě o něco málo poporoste a zmohutní. 

Jinak je Máří absolutně čistý a nepopsaný list. Zatím se naučila chodit v rámci možností slušně na vodítku, lítat na procházkách jak torpédo a honit všechny psí kamarády. Prvních několik týdnů se učila bydlet v kotci, ale posledních pár týdnů se nastěhovala do domácnosti pani řídící, kde se učí slušném chování v bytě. Je čistotná, zbytečně neštěká a taky umí pracovní dobu prospat v kleci. Pro Máří hledáme aktivní zájemce, kteří mají v plánu několik nejbližších let věnovat zejména její výchově a výcviku. Je to silný a aktivní pes a tak je potřeba, aby byla socializovaná a poslušná. 

Mřenka není pro svoji divokou a zatím nevychovanou povahu vhodná do rodiny s malými dětmi a není vhodná ani pro důchodce. Respektujte to prosím.

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.