MÍŠA

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. :-)

Míša je zhruba pětiletý jezevčík, který k nám přišel z ne úplně dobrých podmínek. Jeho rodina se odstěhovala z domečku a Míšu nechala na dvorku. Naštěstí se o něj starala hodná sousedka a tak neumřel hlady, než se dostal k nám. 

Míša je typický jezevčí tvrdohlavec, který někdy záměrně neslyší ani na třetí nebo osmý povel. :-D Potřeboval by tedy k sobě sice laskavého, ale zároveň i dostatečně autoritativního pánečka. Jinak má tendence dělat si co chce. Ideálně někoho, kdo již má s jezevčíky zkušenosti. 

Míšu moc nedoporučujeme k jinému pejskovi. Sice se u nás klidně pohybuje ve smečce a nevyvolává konflikty, ale když je na něj nějaký psí uličník drzý, neváhá se ozvat. Vztah k jiným zvířátkům netušíme. Moc rád si vyjde na procházku a na vodítku chodí moc pěkně. Ale rozhodně to není pes na x kilometrové tůry. Ke štěstí a spokojenosti by mu stačil i malý domeček se zahrádkou, kterou by mohl střežit před vetřelci.

Se staršími dětmi vychází bez problémů, malé děti nemáme vyzkoušené. 

Míša by klidně mohl dělat společnost člověku či páru, který čerstvě vyrazil do důchodu a hledá parťáka na procházky a ocásek do kuchyně. 

Míša odejde do adopce odčervený, odblešený, kompletně očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem a již také kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.