Sára ♥ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Sára ♥

Sára byla od nás z útulku adoptovaná na podzim roku 2022. Tehdy to bylo malé, roztomilé a akční dvouměsíční štěňátko, které jsme vypiplali z malinkaté chundelaté kuličky v sebevědomé štěně, které se nemohlo dočkat, až bude patřit do nějaké správňácké rodiny!

A ačkoliv děláme maximum pro to, aby pejsci od nás odcházeli do těch nejlepších rodin, které jim vybíráme pečlivě a přímo na míru... ne vždy nám jde osud naproti. A ne vždy můžeme vše ovlivnit. A tak Sára (u nás plyšová kulička Bonnie), hledá po roce NOVÝ a konečně ten SPRÁVNÝ domov.

V současné rodině na Sáru nemají majitelé tolik času, kolik by tato akční slečna potřebovala. Je to živelná princezna, která se nebojí žádné výzvy, baví ji trénink v psí škole, zkusila si i nosework, umí spoustu triků. Jiní pejsci, přivolání, všichni lidé, které potká, jízda MHD, nic z toho pro Sáru není problém.

Je to dokonalá psí holčička, která touží po nějaké akci, ale hlavně po lásce a po takové rodině, se kterou se navzájem perfektně doplní. Sára hledá rodinu aktivně/sportovně založenou, která nezná nudu, která Sáru přijme bez výhrad mezi sebe a ukáže jí všechnu krásu světa.

Sára má nyní cca rok a dva měsíce, je vykastrovaná, menší střední velikosti. Nachází se v Šumperku.

Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 4.200 Kč.

V případě zájmu o adopci Sáry nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link.

!!! Prosíme, držte se našeho adopčního postupu - nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný apod., pokyny pro zájemce jsou v inzerátu jasně uvedeny. Komunikace navíc nás stojí čas, který bychom mohli věnovat pejskům, na takové zprávy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.